Bıçak Sırtı 51. Bölüm İzle! 7 Aralık Ragini Kaçırılır

Kanal7 ekranlarının sevilen günlük dizisi her bölümüyle izleyenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizi 2015 yılında Hint kanalarında Swaragini ismiyle yayınlandı. 2019 yılında Kanal7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizinin Türkiye’de dört ay yayınlanması planlandı. Dizinin yönetmeni Ravi Raj. Haftanın her günü Kanal7 ekranlarında yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizinin 51. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 51. Bölüm İzle! 7 Aralık Ragini Kaçırılır

Bir Önceki Bölümde (50. Bölüm) Neler Olmuştu?

Swara Lakşi ile arkadaş olmaya karar verdik demişti Sanskar’a. Sanskar aldığı hediyeyi vermişti Swara’ya. Swara hediyeyi çok beğenmişti. Ragini Sujata’yı, Swara hakkında doldurmuştu.Anapurna ve Sujata, Swara ve Lakşi’yi görebilmek için çiftlik evine gitmişlerdi. Ragini onlardan önce çiftlik evine giderek Swara’yı görmelerini engellemişti. Kargodan gelen zarfta kolye çıkmıştı ve otelde iki kişilik yer ayırtıldığı ortaya çıkmıştı. Swara’yı çağırmışlardı ve Swara bunun Ragini’nin oyunu olduğunu anlayarak onu tokatlamıştı.

Bıçak Sırtı 51. Bölüm İzle! 7 Aralık Ragini Kaçırılır

51. Bölüm Özeti

Swara kargodan gelenlerin yalan olduğunu ispatlar. Swara, Raginiden nefret ettiğini söyler ve ona kardeşim demekten utanıyorum der. Raginiyi evden kovar. Anapurna ona tepki gösterir. Ragini’yi durdur der. Anapurna, Swara’nın hem Sanskar hem de Lakşi ile ilişkisi var der Durga’ya. Durga şaşırır. O sırada Utara gelir ve Ragini’nin Kali Badiya gittiğini söyler. Sanskar ve Lakşi, Ragini’yi aramaya çıkarlar. Lakşi ve Sanskar eve dönerler. Sanskar, Ragini ile ilgili bulduğu kamera kayıtlarını izletir. Kayıtlarda Ragini en son telefon kulübesinde görünür.

Sonraki gün telefon kulübesine giderler. Polis kulübede bir sürü parmak izi olduğunu söyler. Kulübenin yanındaki satıcı Ragini’yi teşhis eder ve birisini arayacaktı borç para aldı sonra da eve gidecekti der. Polis Ragini’nin kaçırılma ihtimalini söyler ve resimlerini her yere asarlar Ragini’nin. Swara kamera kayıtlarını izler ve bir ipucu arar. Anapurna ise onu suçlar. Swara, Ragini’nin telefon kulübesinde bayılmış olabileceğini, iki saat sonrasına kadar kamera kayıtlarının lazım olduğunu söyler.

Ragini kendine gelir ve bağlanmış olduğunu anlar. Kendisine ne olduğunu hatırlamaya çalışır. Borç para aldığını telefon kulübesine girerken birisinin ona gaz sıktığını ve bayıldığını hatırlar. Sanskar yeni kamera görüntüleri getirir. Ragini’nin arabayla kaçırıldığını görürler. Ragini ormanlık bir yere götürülmüştür. Ragini’ye maskeli bir kadın su götürür. Ragini onu Swara’ya benzetir. Anapurna Swara’yı suçlamaya devam eder. Sanskar Swara’nın suçu olmadığını bunun da Ragini’nin bir oyunu olabileceğini söyler.

Ragini elleri ayakları bağlı bir şekilde tutulmaktadır. Swara onun için dua eder. Ragini iplerinden kurtulmaya çalışırken bunu başarır ve Şekar’ı arar. Polisin yardımıyla Ragini’nin olduğu yere gelirler. Ragini’yi yerde bitkin bir halde bulurlar. Ragini’yi eve getirirler ve doktor muayene eder. Kendine gelen Ragini beni Swara kaçırdı der. Herkes Swara’ya döner. Masum olduğumu kanıtlamaktan bıktım der Swara. Durga ise Ragini’nin daha önce de yalanlar söylediğini, onu kaçıranın Swara olduğu ispatlanana kadar ona güvenemeyiz der.

Lakşi kaçırılma olayında Sanskar’ın parmağı olduğunu düşünür. Lakşi, Swara’dan şüphelenmiyorum ancak senden şüpheleniyorum der Sanskar’a. Ragini’nin söylediği kırmızı battaniyeli ve maskeli kişi yakında ortaya çıkacak der. O sırada Ragini’nin bahsettiği maskeli kişi Ragini’nin odasına girer. Ne istiyorsun benden der Ragini . Birden uyanır ve gördüklerinin rüya olduğunu anlar. Korkuyla Dadi’ye sarılır ve Swara beni öldürecek der. Dadi Swara’ya gitmesini söyler.

Anapurna Swara’nın odasında kırmızı battaniye bulur. Ragini’nin şüphesinde haklı olabileceğini düşünür. Müfettiş gelir. Ragini ifade vermek istemez. Anapurna bir şüphem var der. Müfettiş bu işi tanıdık birisi yapmış olabilir der ve gider. Durga neden böyle söyledin der Anapurna’ya. Anapurna ona kırmız battaniyeyi gösterir. Swara’nın odasında buldum der. Sujata kaçırılma günü Swara evde yoktu der. 52. bölümde görüşmek üzere..