Bıçak Sırtı 50. Bölüm İzle. 6 Aralık Swara Ragini’ye Tokat Atar

Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Bıçak Sırtı, izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dizi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini adıyla yayınlandı. Türkiye’de dört ay yayınlanması planlanan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj oturuyor. Dizi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yediden yetmişe herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizide heyecan hiç durulmuyor. Bıçak Sırtı dizisinin 50. bölümünde yine heyecan dorukta..

Bıçak Sırtı 50. Bölüm İzle. 6 Aralık Swara Ragini’ye Tokat Atar

Bir Önceki Bölümde (49.Bölüm) Neler Olmuştu Hatırlayalım:

Lakşi bileğini kesmişti. Ragini eğer ona şans vermezsen tekrar intihar edecek demişti, Swara’ya. Swara, Lakşi’ye şans vermeyi kabul etmişti. Çiftlik evinde kalmaya karar vermişlerdi Lakşi iyileşene kadar. Ragini, Swara ve Lakşi’ye oyun oynamaya devam etmişti. Anapurna ve Sujata onları çiftlik evine giderken takip etmişti ve Ragini’nin oyunu ile Lakşi’nin kucağına düşen Swara’yı görünce çok şaşırmışlardı. Lakşi ve Swara arkadaş olmaya karar vermişlerdi. Lakşi’nin esas amacı Swara’yı elde etmekti.

Bıçak Sırtı 50. Bölüm İzle. 6 Aralık Swara Ragini’ye Tokat Atar

50. Bölüm Özeti

Swara, Sanskar’la konuşur. Neden bana yüz vermiyorsun diye sorar Sanskar’a. Lakşi ile aranızda geçenler moralimi bozdu der Sanskar. Swara ise sadece arkadaş olmaya karar verdik hem Lakşi Ragini’ye bir şans vermeyi de kabul etti der Sanskar’a. O sırada Sanskar Swara’ya aldığı hediyeyi verir. Swara hediyeyi çok beğenir ve teşekkür eder. Swara çıkar. Kapıda onu Anapurna ve Sujata yakalar. Sanskar’la ne yaptığını sorarlar. Anapurna Lakşi ile aranız nasıl der Swara’ya. Arkadaşız der Swara.

Sujata ve Ragini konuşurlar. Ragini Swara’nın,  Lakşi için evde kaldığını söyler Sujata’ya. Sujata, Lakşi ile Swara beraber vakit mi geçiriyorlar bunu nasıl ispat ederiz diye sorar. Sujata, Ragini ile konuşmaları üzerine Anapurna’yı Swara konusunda doldurur. Swara her iki oğlumuzla da eğleniyor der. Anapurna’nın kafası karışıktır.

Sanskar Swara’yı işçilere tatlı dağıtmak için çağırır. Sanskar Swara’nın alnına sinduru sürer. Onu alnından öper( Bu tabiki Sanskar’ın hayali).

Anapurna, Divali günleri Lakşi beni çiftlik evine götürürdü bu sefer sormadı bile der, Sujataya. O sırada Ragini’nin kendilerini dinlediğini görürler. Ragini, Swara ile Lakşi’nin ilişkisini ispatlamak için Swara’yı çiftlik evine göndermeyi düşünür. Anapurna Lakşi’ye çiftlik evine gidecek misin der. Evet der Lakşi. Ragini Swara’yı arar ve Lakşi çiftlik evinde onu neşelendirmek için sende git oraya der. Swara işçilere tatlı dağıtmaya gidiyordur ancak Ragini’nin isteğini yerine getirmeyi kabul eder. Çiftlik evine gider ve Lakşi çocuklarla eğleniyordur. Swara’yı görünce çok sevinir Lakşi. Swara tatlıları Ragini yaptı der. Lakşi inanmaz. Sujata ve Anapurna çiftlik evine doğru yola çıkarlar Ragini de çıkacakken Durga gelecek misafirleri karşılaması için Ragini’yi göndermez. Swara Ragini’yi merak eder ve onu arar.

Ragini tuzağa düşürüldüğünü anlar. Anapurna  ve Sujata, Swara’yı çiftlik evinde görürlerse Ragini’nin şantaj yaptığını anlayacaklardır. Ragini de çiftlik evine doğru yola çıkar. Anapurna ve Sujata çiftlik evinde Swara’yı göremezler. Swara çocuklara tatlı getirmeye gitmiştir. Anapurna ve Sujata’nın gözü kapıdan görünecek olan Swara’dadır. Swara tam kapıdan çıkacakken Ragini onu tutar ve Anapurna ve Sujata buradalar seni görürse yanlış anlayacaklar der. Swara’yı göremezler.

Kargodan zarf gelir. Anapurna zarfı açar. Zarftan SS yazılı bir kolye çıkar ve bir otelde iki kişilik balayı odası ayırtıldığını öğrenirler. Bu durumu Sanskar ve Lakşi ile görüşürler. Lakşi otelde yer ayırmadığını söyler. Sanskar’da kolye sipariş etmedim der. Anapurna bu durumu ancak Swara açıklayabilir der. Swara gelir herkes ona yüklenir ancak Swara Ragini’nin oyun oynadığını anlamıştır. Swara Ragini’yi tokatlar ve cevaplarınız Ragini’de der. 51. Bölümde görüşmek üzere..