Bıçak Sırtı 49. Bölüm İzle. 5 Aralık Swara Lakşi’ye Bir Şans Verir

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Genci yaşlısı herkes diziyi ilgiyle takip ediyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de ise dört ay yayınlanması planlandı. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj oturuyor. Kanal7’nin ilgiyle takip edilen günlük dizisinde 49. bölümde heyecan dorukta..

Bıçak Sırtı 49. Bölüm İzle. 5 Aralık Swara Lakşi’ye Bir Şans Verir

48. Bölümde Neler Olmuştu?

Yemek masasında Sanskar ve Swara’nın yakın halleri Lakşi’nin moralini bozmuştu. Lakşi, Ragini’nin hafıza kaybı oyununu ailesine açıklayacağını söylemişti. Lakşi ve Sanskar, Swara için tartışmışlardı. Bunu gören Ragini ise bayılmıştı. Kendine geldiğinde ise hafızasının geri geldiğini söylemişti Lakşi’ye. Ragini evden gönderilmemek için aileye söylememişti hafızasının geri geldiğini. Sanskar Swara’dan ayrılmak istediğini açıklamıştı. Bu durum üzerine Ragini yine bir plan yaparak Lakşi’yi kandırmıştı. Swara eşyalarını toplayıp evden giderken Lakşi bileklerini kesti diye bağırmıştı, Ragini.

Bıçak Sırtı 49. Bölüm İzle. 5 Aralık Swara Lakşi’ye Bir Şans Verir

49. Bölüm Özeti

Lakşi’nin odasına koşarlar. Doktor çağırırlar. Swara, Lakşi’ye müdahale etmeye uğraşır. Doktor gelir ve müdahale eder. Lakşi’ye bunun nasıl olduğunu sorar. Lakşi ise elma keserken oldu der. Ragini Swara’yı bir kenara çeker ve eğer gidersen Lakşi tekrar intihar edecek der.

Swara ve Sanskar konuşurlar. Swara Lakşi’ye bir şans vereceğini söyler. Bu duruma şaşıran Sanskar hemen Lakşi’ye söylemeliyim der, iyileşmesi için bunu duymaya ihtiyacı var der. Sanskar Lakşi’nin yanına gider. Swara sana bir şans vermeye karar verdi ama bir daha asla böyle şeyler yapmamanı istiyor der. Lakşi sen Swara’yı bana karşı dolduruyorsun der Sanskar’a. Ragini ise Sanskar’ın çok iyi olduğunu ve evli oldukları halde Swara’ya hiç dokunmadığını söyler. Sanskar çıkar.

Swara, Lakşi iyileşene kadar evden gitmeyeceğini söyler. Sanskar, Lakşi’nin çiftlik evinde kalmasını söyledi doktor der. Biz de onunla beraber gideceğiz der.

Sujata ayrılma konusunda karar değiştiren Swara ve Sanskar’ın bir şeyler çevirdiğini düşünür. Onlar çiftlik evine giderken Anapurna’nın onları takip etmesini ister. Ragini, Swara ve Lakşi çiftlik evine gelirler. Ragini, Anapurna ve Sujata arasında konuşmaları duymuştur ve takip edildiklerini biliyordur. Yine oyun peşinde olan Ragini, Swara’nın önüne bir taş atar ve taşa basınca ayağı burkulan Swara, Lakşi’nin kucağına düşer. Onları gören Anapurna ve Sujata çok şaşırırlar. Ragini çiftlik evinde Swara ve Lakşi’nin konuşup sorunlarını halletmesini ister ve çıkar.

Ragini dua ediyormuş gibi yaparak Sujata ve Anapurna’ya sesini duyurmaya çalışır. Tanrım kocam ve kız kardeşim beni zorluyor beni ayırmak istiyorlar der. Bunu duyan Sujata, Swara oğlumla evli ama oğluma ihanet ediyor bunu onunla konuşacağım der. Kim var orada der Ragini. Anapurna ve Sujata oradan ayrılırlar. Lakşi diz çöker ve en azından arkadaş olalım der Swara’ya. Sanskar gelir ancak Ragini içeri girmesine izin vermez.

Lakşi ve Swara ellerini birbirlerine uzatırlar. Swara kendisini anladığı için Lakşi’ye teşekkür eder. Sil gözyaşlarını gül artık der Lakşi, Swara’ya. Gülüşürler. Sanskar da gülüşmeleri duyar. Ragini ise Swara, Lakşi’ye şans verdi diyerek Sanskar’ı doldurur.

Anapurna ve Sujata, Dadi’ye çiftlik evinde olanları anlatırlar. Swara ve Lakşi mutlu bir şekilde Ragini’nin yanına gelirler ve arkadaş olduklarını söylerler. Ragini ise Sanskar’ın geldiğini ve gülüşmeleri duyunca gittiğini söyler. Swara onu arayacağım der. Lakşi sen de Ragini’yi affet der Swara. Lakşi de onu affettiğini söyler. Mutlu olurlar.

Swara Sanskar’ı arar. Ragini’de Lakşi’ye teşekkür eder. Lakşi ona bana aşk için yaka söylemeyi öğrettin der Ragini’ye. Swara’ya arkadaş gibi yaklaşarak onu elde edeceğim der Lakşi. Beni desteklemeni istiyorum der Ragini’ye.

Lakşi Sanskar’ı görür ve ona sarılarak sayende çok mutluyum der. Sanskar ondan uzaklaşır. Sanskar Swara için hediye almıştır. O sırada Swara ve Lakşi şakalaşırlar. Ragini ve Sanskar üzgündür. 50. Bölümde Görüşmek Üzere..