Bıçak Sırtı 48. Bölüm İzle. 4 Aralık Lakşi Kendine Zarar Veriyor

Kanal7 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bıçak Sırtı dizisi, 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj var. Dizinin Türkiye’de dört ay yayınlanması planlandı. İlgiyle takip edilen dizinin 48. bölümünde de heyecan dorukta..

Bıçak Sırtı 48. Bölüm İzle. 4 Aralık Lakşi Kendine Zarar Veriyor

48. Bölümde Olanları Aktarmadan Önce Bir Önceki Bölümü Hatırlayalım

Swara kaçırılmıştı ve Lakşi onu kurtarmıştı. O sırada Lakşi ve Swara arasında yaşanan yakınlaşma Ragini’nin oyunu ile fotoğraflanmıştı. Fotoğrafları gören Durga ve Anapurna çok şaşırmıştı. Swara ve Lakşi’den bu duruma açıklık getirmelerini istemişti. Lakşi bu oyunu bize yine Ragini yaptı demişti. Lakşi, Sanskar’a neden Swara için oruç tuttuğunu sormuştu ve Sanskar, Swara’yı sevdiğini söylemişti, Lakşi’ye. Bu duruma sinirlenen Lakşi ise Swara’yı kimseye bırakmayacağını söylemişti.

Bıçak Sırtı 48. Bölüm İzle. 4 Aralık Lakşi Kendine Zarar Veriyor

48. Bölüm Özeti

Yemek masasındalar. Sanskar, Swara’nın yemeğini koymak ister. Ragini, Sanskar’ın ne kadar fedakar bir eş olduğunu söyler. Swara öksürmeye başlar ve Sanskar ona su içirir. Lakşi masayı terkeder. Swara’ya mesaj gönderir ve Ragini ile hafıza kaybı oyununu konuşacağını yazar, Lakşi. Swara hemen Lakşi’nin yanına gider. Aralarında yaşanan tartışmadan sonra Swara çıkmak ister. Lakşi onu tutar.

O sırada Sanskar gelir ve Swara’yı bırak der. Lakşi ona karışmamasını söyler. Ben onun eski kocasıyım der Lakşi. Ben de yeni kocasıyım der Sanskar. O sırada kapıda görünen Ragini bayılır. Lakşi numara yapıyor der. Sanskar Ragini’yi odasına götürür. Ragini kendine gelir. Burası Şekar’ın evi mi diye sorar Ragini. Lakşi rol yaptığını düşünmektedir. Ragini Lakşi ile boşanma aşamasındayız der. Lakşi hafızan yerine geldi demek ki der. Ragini ölmek istedim ve kabloya dokundum der. Lakşi güler. Swara, Lakşi’ye ona güvenmelisin der. Lakşi hayır diyerek ayrılır.

Anapurna yemeğe neden gelmediniz der. Ragini bayıldığını ve Sanskar ve Lakşi’nin ona yardım ettiğini söyler. Swara neden hafızanın yerine geldiğini söylemedin der. Ragini de eğer söyleseydim beni burada tutmazlardı der ve Lakşi’ye bir şans daha vermesini ister Swara’dan. Sanskar Ragini’yi affettiğin gibi Lakşi’yi de addedebilirsin der, Swara’ya. Ragini, Swara’yı Lakşi’nin yanına götürür. Lakşi’yi affetmesini ister. Swara asla affetmem der. Swara çıkar. Ragini Lakşi’ye, Swara’nın sana dönmesi için sana yardım edeceğim der. Hafızamın geri geldiğini kimseye söyleme beni evden gönderirler ve o zaman sana yardım edemem der. Tüm bu olanları kamera kaydetmiştir Ragini.

Ragini, Swara’yı Lakşi’ye şans vermesi için ikna etmeye çalışır, tabiki bu da bir planıdır. Swara ikna olmaz. Sanskar, Swara’dan ayrılmak istediği kararını söyler. Durga ve Anapurna emin misin diye sorarlar. Emin olduğunu söyler. Swara’ya da aynı fikirde olup olmadığını sorarlar ve Swara’da Sanskar’la aynı fikirde olduğunu söyler.

Ragini, Swara artık evine gidecek, birleşmeniz imkansızlaşıyor der Lakşi’ye. Lakşi Ragini’den yardım etmesini ister. Swara bunu açıklamak için neden benden önce davrandın der Sanskar’a. Sanskar, zaten seni severek hata yaptım der.

Durga Sanskar ve Swara’nın ayrılma kararını Şekar’a da söylemiştir. Swara giderken Ragini’yi de gönderebiliriz der Anapurna’ya. Swara çantasıyla beraber merdivenlerden iner. O sırada gelen Ragini ise Lakşi’nin bileklerini kestiğini söyler. Herkes çok şaşırır. 49. Bölümde Görüşmek Üzere..