Bıçak Sırtı 47. Bölüm İzle. 3 Aralık Sanskar Swara’yı Sevdiğini Söyler!

Bıçak Sırtı Kanal7 ekranlarının ilgiyle takip edilen günlük dizisi. Dizi Hindistan’da Swaragini ismiyle 2015 yılında yayınlandı. Dizinin yönetmeni Ravi Raj. Türkiye’de dört ay yayınlanacak olan dizi ilgiyle takip ediliyor.

Bıçak Sırtı 47. Bölüm İzle. 3 Aralık Sanskar Swara’yı Sevdiğini Söyler!

47. Bölümde Olanları Aktarmadan Önce Bir Önceki Bölümü Hayırlayalım

Lakşi, Ragini’nin hafızasını kaybettiğine inanmaya başlamıştı. Sanskar, eğer Ragini oyun oynuyorsa dikkatli olmalıyız demişti, Swara’ya. Lakşi doktorun söyledikleri sebebiyle Ragini’ye iyi davranmaya çalışmıştı. Gece Swara’nın odasına giden Lakşi’yi gören Ragini, Lakşi’yi bunu ailemize anlatırım diye tehdit etmişti. Bu tehdit üzerine Lakşi’den tüm gün onunla birlikte olmasını istemişti. Lakşi kabul etmişti. Lakşi ve Ragini bir parka gitmişlerdi. Ragini ve Lakşi konuşurken, Ragini konuştuklarını dinlesin diye gizlice Swara’yı aramıştı. Tüm konuşulanları Swara dinlemişti. Swara ile buluşan Lakşi, Ragini’nin oyun oynadığını ispatlarsam ona bir tekme atacaksın eğer ben haksızsam, Ragini’nin evlilik haklarını vereceğim demişti.

Bıçak Sırtı 47. Bölüm İzle. 3 Aralık Sanskar Swara’yı Sevdiğini Söyler!

47. Bölüm Özeti

Lakşi ile konuştuktan sonra Ragini’nin yanına gitmek için ayrılan Swara, kaçırılır. Lakşi onu kaçıranların peşine düşer. Onları yakalar ve Swara’yı kurtarır.

Korkmuş durumda olan Swara’yı alnından öperek sakinleştirmeye çalışır. O sırada fotoğraflarının çekildiğinden haberleri yoktur. Swara eve gelir ve kaçırıldığını anlatmak ister ama fırsat bulamaz. Eve gelen birisi Anapurna’ya bir zarf verir.

Anapurna zarfın içerisindeki fotoğraflarım şaşkınlığını atlatamadan resimleri Durga’ya da gösterir.Durga Swara ve Lakşi ile konuşmalıyız der. Durga Lakşi ve Swara’yı çağırır ve onlara fotoğrafları gösterir. Şaşırırlar. Lakşi tüm olayı başından sonuna anlatır. Bu oyunu size kim oynamış olabilir der, Durga. Lakşi, kesinlikle Ragini der. O sırada Ragini gelir ve ne oldu diye sorar. Ay görünmek üzere der. Ayın görünmesi ile oruçlarını açarlar. Sanskar bayılacak gibi olur. Doktor onu kontrol eder. Ragini’nin gözü Lakşi’nin üzerindedir ve Lakşi’nin sürekli Swara’ya bakması onu kızdırır. Sanskar’dan kendisi için bir şey yapması ister Ragini.

Yemeklerini yedikten sonra herkes eve çıkar. Lakşi Sanskarla konuşmak ister. Swara için oruç tutuyorsun bu kafamı karıştırıyor der, Lakşi. Sanskar sarhoşken Swara için söylediklerim doğruydu der. Onu seviyorum der.

Bunun üzerine Lakşi, Swara’yla birlikte olmak için her şeyi yapacağını söyler. Sanskar, Swara artık seninle birlikte olmak istemiyor, zorla güzellik olmaz der Lakşi’ye.Lakşi sinirle odasına çıkar. Ragini eşi için oruç tutan Sanskar’ı tebrik ettiğini söyler Lakşi’ye. Amacı onu daha çok kızdırmaktır. Yemeğe inelim der Ragini. Lakşi aç olmadığını söyler. 48. Bölümde görüşmek üzere..