Bıçak Sırtı 46. Bölümde Neler Oldu? 2 Aralık Ragini İlk Orucunu Lakşi İçin Tutar!

Bıçak Sırtı, hafta içi her gün saat 21.30’da hafta sonları ise 21.00’da Kanal7 ekranlarında yayınlanıyor. Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. İlgiyle takip edilen dizi 2015 yılında  Hint kanallarında yayınlandı. Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlanan dizinin Türkiye’de dört ay süreyle yayınlanması planlandı. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj oturuyor.

Bıçak Sırtı 46. Bölümde Neler Oldu? 2 Aralık Ragini İlk Orucunu Lakşi İçin Tutar!

46. Bölümde Olanları Aktarmadan Önce Bir Önceki Bölümü Hatırlayalım: 

Swara, Sanskar’a şans vereceğini söylemişti. Ailesi bu karardan mutlu olmuştu. Lakşi Sanskar’a, Swaranın kendisini dinlemediğini söylemişti. Kendisi için Sanskar’ın Swara’yla konuşmasını istemişti. Sanskar eğer ailen Lakşi ile seni birleştirmek istese ne yaparsın demişti Swara’ya. Swara artık Lakşi’yle birleşmeyeceğini söylemişti. Ragini’yi elektrik çarpmıştı ve hafızasını kaybetmişti. Lakşi ise ona inanmamıştı. Swara ve Ragini dans ederken Swara, Lakşi’nin kucağına düşmüştü. Swara, evliliğini altı ay uzatmaya karar vermişti. Bu süreçte Ragini şüphelenmesin diye Swara, Durga’nın evinde kalmaya karar vermişti.

Bıçak Sırtı 46. Bölümde Neler Oldu? 2 Aralık Ragini İlk Orucunu Lakşi İçin Tutar!

Gelelim 46. Bölüm Özetine

Doktorun açıklamaları üzerine Lakşi, Ragini’nin hafızasını kaybettiğine inanmaya başlar. Ragini Lakşi’ye yaklaşmaya çalışırsa da Lakşi ondan kaçar. Ragini masaj yapmak istiyorum sana der. Lakşi havamda değilim der. Sanskar ve Swara, Ragini hakkında konuşur. Sanskar, Ragini oyun oynuyorsa eğer dikkatli olmalıyız der.

Ragini Lakşi’ye sarılır ve endişeliyim der.  Lakşi doktorun söylediklerini hatırlar ve Ragini’ye iyi davranır. Neden endişeli olduğunu sorar Ragini’ye. O da Swara’yı ağlarken gördüğünü Sanskar’ın Swara’yı sevmediğini söyler. Ragini uyur. Lakşi Swara’nın yanına gider. Sanskar Lakşi’yi görür. Lakşi Swara’nın omzuna dokunur dönen Swara bu saatte seni burada görürlerse ne olur der. Swara Lakşi’nin çıkmasını ister. Lakşi çıkarken olayın başından beri orada olan Ragini bu saate burada ne arıyorsun der Lakşi’ye. Lakşi bana güvenmiyor musun der Ragini’ye. Sen beni böyle bir durumda yakalasan ne düşünürdün der Ragini. Bu durumu yarın anne ve babana açıkla der Ragini. Eğer açıklamak istemiyorsan yarın tüm günü benimle geçir yoksa anne ve babana ben anlatırım der. Lakşi kabul eder. Ragini ona sarılır.

Ragini uyanır ve Swara’nın odasının önündeki çiçeklikten bir kamera çıkarır. Gece yaşananları kaydetmiştir. Alarm çalar ve Lakşi uyanır, bu saatte beni neden kaldırdın der Lakşi, Ragini’ye. Günümüz başladı der Ragini. Lakşi bugün işlerim var çok vaktim yok der. Ragini ona geceyi hatırlatır. Salona inen Ragini ilk orucunu Lakşi için tutacağını söyler. Swara’dan da Sanskar için oruç tutmasını ister. Swara kabul eder. Ragini bugün Lakşi ile beraberiz akşam olmadan geliriz der. Sanskar Swara’ya, kim için oruç tutacaksın der? Sakıncası yoksa en yakın arkadaşım için der. Sanskar mutlu olur. Ragini ve Lakşi çıkarlar.

Lakşi yirmi dakikadır araba sürüyorum nereye gideceğiz der Ragini’ye. Bir parkta durular ve emniyet kemerini çıkarması için Lakşiden yardım alır. Arabadan inerler. Ragini Swara’yı unutamadığın için mi gece oradaydın der ailen bunu öğrenirse neler olur bir düşün der ve o arada gizlice Swara’yı arar. Swara telefonu açar ancak Ragini konuşulanları dinlemesi için onu aramıştır. Swara, Sanskar için oruç tutacak ancak senin gözün hala onda der Lakşi’ye. Lakşi böyle bir şey yok der. Ragini ise ilişkilerini ilerletmek istediğini söyler. Lakşi Swara’yı asla unutamadığını söyler. Swara dinliyordur. O sırada Lakşi  doktorun söylediklerini hatırlar ve en azından deneyeceğim der. Ragini ortalarda görünmez. Swara Lakşi’yi arar ve her şeyi dinledim der. Lakşi şaşırır ve Ragini kayıp der. Ragini eve gelir.

Ragini Swara’yı arar senin yüzünden hayatım mahvoldu der. Beni düşünme artık diyerek Swara’yı kandırmaya çalışır. Lakşi seni hala çok seviyor der. Swara Lakşi’nin nerede olduğunu sorar. Ragini Lakşi’nin parkta olduğunu söyler.

Lakşi Ragini herkesi kandırıyor der, Swara’ya. Swara Ragini’yi savunur. Lakşi eğer Ragini’nin yalan söylediğini ispatlarsam ona tekme atacaksın eğer ben haksız çıkarsam Ragini’nin evlilik haklarını vereceğim der. 47. Bölümde Görüşmek üzere..