Bıçak Sırtı 45. Bölümde Neler Oldu? 1 Aralık Ragini Hafızasını Kaybeder

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı, Türkiye’de çok sevildi. Genci yaşlısı herkes diziyi ilgiyle takip ediyor. Dizi haftanın yedi günü kanal7 ekranlarında yayınlanıyor. Bıçak Sırtı, hafta içi her gün saat 21.30’da ve hafta sonları ise 21.00’da yayınlanıyor. Dizinin yönetmeni Ravi Raj. Dizinin Hindistan’da ki ismi ise Swaragini. Bıçak Sırtı dizisinin Türkiye’de dört ay yayınlanması planlandı.

Bıçak Sırtı 45. Bölümde Neler Oldu? 1 Aralık Ragini Hafızasını Kaybeder

45. Bölümde Olanları Aktarmadan Önce Bir Önceki Bölümü Hatırlayalım:

Swara, Ragini’nin affedilmesini istemişti. Dadi onu artık eskisi gibi sevemeyeceğini söylemişti. Tüm aile fotoğraf çekinmişti ancak Ragini’yi fotoğrafa almamışlardı. Sanskar, Ragini’yi; Lakşi’nin yanına götürmüştü. Lakşi, Swara’ya onu sevdiğini ve birleşmek istediğini söylemişti. Swara bu teklifi kabul etmemişti. Annesi Ragini’yi affetmişti. Avukat Lakşi’ye boşanma kağıdı imzalatmıştı. Durga, Sanskar’la, Swara’nın boşanmasını istemediğini söylemişti. Lakşi telefonla Swara’yı aramıştı ancak telefonu alan Ragini, Lakşi’nin ağrına giden sözleriyle ağlamıştı. Lakşi her şeyi anlatmak için eve gitmişti Swara ise onu durdurmak için Sanskar’dan boşanmak istemediğini söylemişti.

Bıçak Sırtı 45. Bölümde Neler Oldu? 1 Aralık Ragini Hafızasını Kaybeder

Gelelim 45. Bölüm Özetine

Swara babam haklı der. İkimizin evli kalmasını istiyorsunuz biliyorum der. Ben Sanskar’a bir şans vermeliyim der. Dadi onun kararından çok mutlu olur. Lakşi burada ne arıyorsun der Sanskar’a. Sanskar, telefonla yanlışlıkla beni aradın Lakşi, her şeyi duydum der. Bu yüzden geldim der. Sanskar, kararların çok çabuk değişiyor der Lakşi’ye. Yakın zamanda Swara’dan nefret ediyordun şimdi ona aşıksın der. Suçlu olduğun şeyler için başkalarını suçluyorsun der Lakşi’ye. Swara’ya zaman vermesini de söyler. Lakşi, Swara beni dinlemiyor der. Lakşi, Sanskar’dan Swara ile konuşmasını ister. Sanskar konuşacağını ancak ona baskı yapmayacağını söyler.

Durga gelir ve Sanskar’a, Swara’nın ilişkiyi devam ettirme kararını söyler ve bu karara saygı duy der. Ragini ve Swara konuşurlar. Ragini sen Sanskar’ı, Lakşi’de beni sevmiyor der Swara’ya . Bu ilişkiyi sürdürmenin anlamı yok der. Swara, sen hatanı anladın ve düzeltmeye çalışıyorsun, Lakşide seni affedecektir der Ragini’ye. Sumi gelir ve Sanskar’ın geldiğini haber verir. Sanskar neden evliliği bitirmek istemediğini söyledin diye sorar Swara’ya. O da Lakşi’yi durdurmak içim yaptığını söyler. Ragini Lakşi’yi çok seviyor ve Lakşi onunla birlikte olmalı der Swara. Ben onları birleştireceğim der. Sanskar, eğer ailen seni Lakşi ile birleştirmeyi denese onu affeder misin der Swara’ya. Lakşi Ragini’nin kocasıdır ve hep böyle olacak der Swara. Ben asla onunla birlikte olmayacağım der.

Durganın evinde “pudja” yapılır. Swara Ragini’yi de getirir. Swara, Ragini affedilmek istiyor ve hatasını anladı der. Durga ve Anapurna bu duruma kızarlar. Ragini ağlayarak çıkar. Swara da peşinden gider. Swara’nın bağırma seslerine herkes odaya çıkar. Ragini elektriğe dokunmuştur ve elektrik onu çarpmıştır . Sanskar fişi çeker. Doktor çağırırlar. Doktor Ragini’nin iyi olduğunu söyler.

Sujata Ragini’nin yine oyun oynadığından kuşkulanır. Sanskar, Swara ve Lakşi’yi telefonda konuşturur. Lakşi on beş dakikaya gelmezsen kendimi öldürürüm der Swara’ya. Swara gider ve Ragini kendini öldürmeye çalıştı der Lakşi’ye. Ragini nin artık değiştiğini söyler. Lakşi ise Ragini’nin oyun oynadığını düşünür. Sanskar, Swara’yı arayarak eve gelmesini söyler ve giderken Lakşi Swara’ya, Ragini’nin gerçek yüzünü göstereceğim der. Eve giderler. Durga Ragini ve Lakşiden pudja yapmalarını ister. Ragini, Swara ve Sanskar’ın pudja yapmalarını ister. Lakşi odasına gider ve arkasından gelen Anapurna, Ragini’nin elektrik çarpmasından dolayı hafızasını kaybettiğini söyler. Lakşi ise hala Ragini’nin oyun yaptığını düşünürken Anapurna doktor bunları söyledi der.

Lakşi salona iner ve Ragini’ye çiftlik evinde olanları hatırlatmaya çalışır. Durga pudja bitene kadar konuşmayın der. Swara ve Ragini dans ederler. Dans ederken ateşli çanaktan yere kor düşürürler ve Swara, kor parçasına basacakken, Lakşi ve Sanskar onu tutmaya çalışır Lakşi onu tutar. Swara Lakşi’nin kucağına düşer ve Ragini şaşkınlıkla izler. Sanskar Lakşi’nin kucağından Swara’yı kaldırır.

Lakşi Ragini’ye oyun oynamamasını söyler. Bu sırada Swara Lakşi’ye böyle konuşmaması içim yalvarır. Ragini bayılır. Doktor gelir ve böyle bir travma bir daha yaşamaması lazım der. Aile üyeleri Ragini’ye böyle davranmaması için Lakşi’yi ikna etmeye çalışır. Lakşi ise ona güvenmeyin, yarın ona her şeyi hatırlatacağım der. Swara evliliği altı ay uzatacağım der. Bu sürede Swara Durganın evinde kalacaktır. Ragini’nin ailesinden ve Lakşiden intikam almak için oynadığı hafıza kaybı oyunu iyi gidiyor. 46. Bölümde görüşmek üzere..