Bıçak Sırtı 44. Bölümde Neler Oldu? 30 Kasım Lakşi Swara’yı Sevdiğini Söylüyor!

Kanal7 ekranlarının günlük dizisi Bıçak Sırtı, her yeni bölümü ile izleyicileri kendisine hayran bırakıyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu olan Bıçak Sırtı dizisi, hafta içi her gün saat 21:30’da, hafta sonları ise saat 21:00’da yayınlanıyor. Dizi daha önce Hindistan’da 2015 yılında Swaragini ismiyle yayınlandı. Dizinin yönetmenliğini Ravi Raj üstleniyor. Dizinin Türkiye’de dört aylık süre boyunca yayınlanması planlandı. Kanal7 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bıçak Sırtı’nın 44. bölümünde neler oluyor, gelin hep beraber bakalım.

Bıçak Sırtı 44. Bölümde Neler Oldu? Lakşi Swara’yı Sevdiğini Söylüyor!

44. Bölümü anlatmaya başlamadan önce bir önceki bölümü kısaca hatırlayalım:

Lakşi kanlar içerisinde yerde yatarken Ragini, gerçekleri anlatmıştı ve sahte bıçakla Swara’yı bıçaklamıştı. Ragini yerden kalkarak bunların bir oyun olduğunu söylemişti. Tüm aileye Ragini’nin yalanlarını anlatmıştı Lakşi. Şekar ve Dadi, Swara’dan özür dilemişti. Şekar ve Sumi barışmıştı. Lakşi, Sanskar’dan kendisini Swara ile buluşturmasını istemişti. Ragini’nin getirdiği sütü Şekar zehirlidir diye içmemişti.

Gelelim 44. Bölümde Olacaklara,

Şekar, ablasını zehirleyen babasını da zehirler der, Sumi’ye. Swara, Ragini’yi bağışlamak istediğini söyler Dadi’ye. Yapamazsın der Dadi. Swara, Ragini hatasını anladı bağışlanmak istiyor der. Onu eskisi gibi sevemem der Dadi. Dadi, Swara ve Sumi’yi sofraya çağırır, Ragini’yi davet etmez. Onları elleriyle yedirir Rastulla’yı. Gerçeği öğrendiğim gün seni çok sevdim der, Sumi’ye. Tüm aile fotoğraf çektirirler. Dadi, Ragini’yi yine çağırmaz o bizim aileden değil der. Ragini ağlayarak çıkar.

Sanskar boşanmayla ilgili konuşmak için gelir ve Swara’yı sorar. Durga Swara ve Sanskar’ın ilişkisini bitirmek doğru mu diye sorar. Sujata şaşırır. Sujata, Swara benim oğlumu sevmiyor der. Dadi’de Swara ve Sanskar’ın boşanmasını durdurmalıyız der. Durga, Şekar’ı arar ve evlerine davet eder.

Swara ve Sanskar arabaya binerler. Sanskar, avukata gideceklerini söyler ama onu Lakşi’nin yanına getirir. Ragini de onları takip etmiştir. Lakşi Swara’dan özür diler. Ragini’ye inanarak seni suçladım der. Sana inanmalıydım benş affet der. Ragini onları uzaktan izler. Seni affettim der Swara. Sana başka bir şey daha söylemek istiyorum der Lakşi. Swara’nın ellerini tutar ve Ragini ile ayrıldıktan sonra tekrar birleşebilir miyiz der. Bakışırlar.

Şekar, Durga’nın evine gelir. Swara ve Sanskar’ın boşanmaması için konuşurlar.

Swara neden beni buraya getirdin der Sanskar’a. Lakşi, ona kızma ben istedim der. Sen hep benim ablamın kocası olarak kalacaksın der Lakşi’ye, Swara. Bir daha asla böyle bir şey yapma seninle ilişkimi uzun zaman önce bitirdim der Swara. Ragini seni gerçekten seviyor onun sana olan aşkı gerçek der Lakşi’ye. Biz birlikte olmayacağız der. Swara, Sanskar’a döner ve aramızdaki arkadaşlığı da bu yaptığında bitirdin der. Swara gider.

Ragini konuşmalarınızı dinledim der Swara’ya. Tüm bunlar benim yüzümden oldu der Ragini, beni affetmeni bile isteyemiyorum der.  Dadi, konuşacaklarımız var diyerek Swara’yı götürür. Ragini annesi ile konuşur. Nasıl beni affedebiliyorsun diye sorar annesine. Sen benim kızımsın der. Sarılırlar.

Lakşi, Sanskar’a sarhoşken söylediklerinin doğru olup olmadığını sorar, gerçekten seviyor musun yoksa Swara’yı der. Yalan olduğunu söyler Sanskar. Lakşi mutlu olur ve artık Swara ile birleşebiliriz der. O hala beni seviyor ve kimse aramıza giremeyecek der Lakşi. Sarılırlar.

Avukat gelir. Lakşi’ye kapıtları imzalatır. Benim boşanma kağıtlarım nerede der Sanskar. Avukat ona da kağıtları imzalatacakken Durga onu durdurur. Sujata ne oldu abi diye sorar. Sanskar’la konuşmak istediğini söyler Durga. Sanskar’ın boşanmasını istemediklerini söylerler. Lakşi o Swara’yı sevmiyor der. Sarhoşken söyledikleri yalandı der.

Lakşi, Swara’yı telefonla arar. Seninle konuşmak istemiyorum diyerek telefonu kapatır Swara. Ragini kapının arkasından onları dinliyordur. Swara gidince telefonu alır ve Lakşi’yi arar. Telefonu açan Lakşi, hala beni seviyorsun ama biliyorum kızgınsın der. Ragini benim der. Swara’nın telefonunun sende ne işi var diye kızar Lakşi. Ragini hatamı telafi etmek istiyorum der. Seninle konuşmak istemiyorum, Swara benimdir ve benim olacak anladın mı der, Ragini’ye. Ragini ağlar.

Swara dışarı çıkar ve Ragini de onu takip eder. Durga ve Anapurna, Şekar’ın evine gider. Lakşi zorla arabasına bindirir Swara’yı. Ragini ise taksiyle onları takip eder. Arabadan inerler ve Swara gitmek istese de Lakşi konuşmak ister.

Lakşi yanlışlıkla Sanskar’ı arar ve Sanskar tüm konuşmaları dinler. Seni önceden seviyordum ama artık kız kardeşimin kocasısın der. Ragini gelir. Lakşi ona neden geldin der. Lakşi eve giderek herkese Swara ile evlenmek istiyorum diyeceğim der. Swara onu durdurmak isterken elini incitir. Lakşi özür diler. Lakşi eve gelir ve bir şey söyleceğim der. Swara ve Ragini de gelir. Swara annesini çağırır ve Lakşi’yi durdurabilmek için Sanskar’dan boşanmaktan vazgeçtim der. Herkes şaşırır. BİR SONRAKİ BÖLÜMÜ HEYECANLA BEKLEYİN..