Bıçak Sırtı 43. Bölümde Neler Olacak? 29 Kasım Ragini Doğruları Söylüyor

Kanal7 ekranlarının ilgiyle takip edilen Hint dizisi, 2015 yılında Hindistan’da Swaragini ismiyle yayınlandı. Hindistanda’da çok sevilen ve izlenen Swaragini, Türkiye’de Bıçak Sırtı ismiyle yayınlanıyor. Türkiye’de dört aylık süre boyunca yayınlanacak olan dizinin her bölümü izleyicilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Aksiyonun, maceranın ve olayların hiç durulmadığı Bıçak Sırtı dizisi, hafta içi her gün kanal7 ekranlarında saat 21.30’da ve hafta sonları ise saat 21:00’da yayınlanıyor. İlgiyle takip edilen dizinin karakterleri, izleyenler tarafından çok beğeniliyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj oturuyor. Bıçak Sırtı dizisinde; aşk, entrika ve romantizm sahneleri bolca yer alıyor. Kanal7 ekranlarının ilgiyle takip edilen Bıçak Sırtı dizisinin 43. bölümünde neler olacak, gelin hep beraber bakalım.

Bıçak Sırtı 43. Bölümde Neler Olacak? Ragini Doğruları Söylüyor

43. bölümde olanları anlatmaya başlamadan önce bir önceki bölümü kısaca hatırlayalım:

Lakşi, Ragini’ye, neden Sanskar ve Swara’nın evliliklerine mani olmadığını sormuştu. Ragini, engel olmaya çalıştığını ancak olamadığını söylemişti. Sumi, kendisini depoya kilitleyen Ragini’yi defalarca tokatlamıştı. Ragini’nin yaptığı her şeyi anlatan Sumi’yi, Swara durdurmuştu. O sırada Lakşi gelmişti. Sanskar ve Swara için çiftlik evini ayarladığını söylemişti. Sanskar ve Swara çiftlik evine gitmişlerdi. Daha sonra çiftlik evine Lakşi’de gitmişti. Lakşi eve gitmeyince, Ragini’de çiftlik evine gitmişti. Sanskar çiftlik evinde defalarca Lakşi’yi bıçaklamıştı. Lakşi, Ragini’nin kollarında son nefesini vermişti.

Gelelim 42. Bölümde Olacaklara,

Lakşi kanlar içerisinde yerde yatmaktadır. Ragini gözyaşları içerisindedir. Ragini, sana uyuşturucuyu ben verdim, seni öldürmeye çalıştım, bunları Lakşi’yi sevdiğim için yaptım der, Swara’ya. Lakşi’yi delicesine seviyorum der Ragini. Ragini, Lakşi sana inanıyordu bu yüzden doğum gününde seni öldürmeye çalıştım der, Swaraya. Lakşi ödüyse sende yaşayamazsan diyen Ragini, yerden bıçağı alır ve Swara’ya saplar. O sırada Sanskar, Lakşi’yi yerden kaldırır. Bıçak sahtedir. Aslında her şey Sanskar ve Lakşi’nin oyunudur. Ragini ve Lakşi konuşurlar. Ragini, Lakşi’ye seni kaybedemem der. Her şeyi seni sevdiğim için yaptım der. Lakşi ona bu aşk değil saçmalık der. Kendi aşkın için insanları ölüme sürükledin der. Lakşi, Şekar’ı arar. Konuşacaklarım var bizim eve gidin der. Lakşi, Raginiye döner ve herkese senin gerçek yüzünü göstereceğim der.

Lakşi ve Ragini bir arabaya, Swara ve Sanskar başka bir arabaya binip eve doğru yola koyulurlar. Swara, her şeyi annemle babam barışsın diye yaptım ama bu durumdan mutlu değilim der. Sanskar’a eğer beni desteklemeseydin amacıma ulaşamazdım diyerek teşekkür eder. Eve gelirler. Swara, Lakşi’ye durmasını söyler. Ben gerçekleri kanıtladım bu kadar yeter der. Lakşi ise herkes gerçeği öğrenmeli der. Lakşi kanlar içerisinde gömleği ile yanında da Ragini ile eve girerler. Durga, neden bizi buraya topladın der. Lakşi, elindeki diski izleyeceklerini söyler.

Diski izlerler ve herkes gerçekleri öğrenir. Dadi, Swaradan özür diler. Dadi, Ragini2ye olan sevgim gözlerimi kör etti, sana inanmadım, seni aşağıladım, sana hep hakaret ettim diyerek ağlayarak ondan özür diler.Şekar, seni asla dinlemedim, babalık görevimi de yapmadım diyerek Sumi’den özür diler. Şekar, kızlarım arasında ayrım yaptığım için suçluyum der. Şekar, Swara’nın ayaklarına kapanırken Swara onu engeller.

Dadi, herkesin önünde Ragini’ye istediğiniz cezayı verebilirsiniz der. Biz seni evimizin gelini gibi görmüştük neden bizimle oyun oynadın der, Ragini’ye. Şekar ile Sumi romantik anlar yaşar. Sanskar, sahte evlilik yaptıklarını babasına açıklar. Sujata sevinir. Bu yalanım için her cezaya hazırım der Sanskar. Durga, Swara ile konuşur. Evimizin kapısı sana her zaman açık der. Swara, eğer bana şans vermeseydin bugün ailem barışmazdı der Lakşi’ye ve teşekkür eder.

Lakşi ve Sanskar, sarılırken Durga ve Anapurna onları izler. Lakşi, Swara’dan özür dileyemedim der. Sanskar’dan onları buluşturmasını ister. Ragini, Swaradan özür dilerken Sumi gelir ve hala kızımı zehirliyor musun der. Ragini’yi iter. Swara ise ona şans verilmesini ister. Sumi de Ragini’ye şans verelim der Şekar’a. Ragini, Şekar’a süt getirir. Önce sen iç der Şekar. Bir şey olmadığını görünce, zehir katmamışsın der Şekar, Ragini’ye. Ragini ağlayarak çıkar. BİR SONRAKİ BÖLÜMDE GÖRÜŞMEK ÜZERE..