Bıçak Sırtı 42. Bölümde Neler Olacak? 28 Kasım Sanskar Lakşi’yi Bıçaklıyor

Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Bıçak Sırtı, dizi severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Hint kanallarında Swaragini ismiyle 2015 yılında yayınlanmaya başlayan dizinin Türkiye’de dört aylık süreyle yayınlanacağı duyurulmuştu. Yayınlandığı ilk günden itibaren severek izlenilen günlük dizinin, yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj oturuyor. Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 21:30’da, hafta sonları ise saat 21:00’da yayınlanan Bıçak Sırtı dizisinde, aşk, romantizm ve entrika dolu sahneler bolca yer alıyor. Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen günlük dizisi Bıçak Sırtı’nın 42. bölümünde neler olacak gelin hep beraber bakalım.

Bıçak Sırtı 42. Bölümde Neler Olacak? 28 Kasım Sanskar Lakşi’yi Bıçaklıyor

42. bölümde olanları anlatmaya başlamadan önce bir önceki bölümü kısaca hatırlayalım:

Lakşi ve Swara köprüde karşılaşmışlardı ve Swara Lakşi’den anne ve babasının mutlu edebilmek için yardım istemişti. Swara, Lakşi’den sabaha kadar düşünmesini istemişti ve Swara giderken, arkasından yalancısın diyerek bağıran Lakşi nehre düşmüştü.

Ragini, Sumi’yi Dadima’nın evine götürmüştü ve Dadima’yı da kendisini suç ortağı yapmıştı. Sumi’nin güvende olduğunu ancak Lakşi’ye bir şey olursa neler yapabileceğinden kendisinin bile emin olmadığını söylemişti Ragini. Lakşi, onu bulan balıkçıların götürdüğü hastahanede uyanmıştı ve başından yaralanan Lakşi, kısa süreli bir hafıza kaybından sonra, köprüde Swara’ya söylediklerini hatırlamıştı.

Gelelim 42. Bölümde Olacaklara

Swara, Ragini’ye yenilgiyi kabul ettim der. Lakşi, sana güveniyor ve bana inanmıyor der. Bu sırada Lakşi, sabit hattan arama yapar ve telefonu Ragini açar. Lakşi, Swara’nın masum olduğunu ve Sanskar’ı sevmediğini, düğünün yapılmaması gerektiğini söyler. Ragini’ye düğünü engellemesini söyler. Ragini, ona tamam der ancak bir yandan da Lakşi gelmeden düğünün bitmesi için dua eder.

Parvati, Şekar’ın, Swara ve Sanskar’ın düğününü engellemesini önlemek için onu oyalar. Sanskar, Swara’yı; Durga’ya gerçeği söylemesi için ikna etmeye çalışırken Sujata bayılır. Durga, düğünü sabote etmek için Sujata’nın bayıldığını söyler ve devam etmelerini söyler.

Ragini, Dadi’yi arayarak işlerin yolunda olup olmadığını sorar ve Dadi, Sumi’nin kendisini gördüğünü söyler. Ragini, Sumi’ye iyi bakmasını söyler. Ragini, Swara’yı, Sanskar’la evlenmesini söyler. Eğer evlenmezse, Sumi’ye zarar vereceğini söyler.

Lakşi düğüne yetişmeye çalışıyor. Arabanın hızlı gitmemesi üzerine Lakşi, koşarak eve ulaşmaya çalışır. Sumi iplerinden kurtulur ve kaçar. Lakşi’nin yolda bulduğu motor bozulur ve sinirlenir. Swara ve Ragini’nin gözleri kapıdan girecek olan Lakşi’dedir ancak Swara, Lakşi’nin gelmesini isterken; Ragini tam tersini istemektedir. Lakşi geldiğinde evlilik yapılmıştır.

Lakşi, Ragini’ye neden düğüne engel olmadığını sorar. Ragini, denedim ama olmadı der. Sasnkar, Şekar’ı arar ve Sumi’yi ister. Şekar, Sumi ile bir işinin kalmadığını söyler. Sanskar, Swara’ya mecbur kaldıkları için evlendiklerini söyler. Sumi gelir ve Ragini, Sumi’ye kızgın olup olmadığını sorar. Sumi, Raginiye defalarca tokat atar. Tüm aile oraya gelir ancak Sumi durmaz. Ragini’nin gerçekleri söylemesini ister. Sumi, Ragini’nin yaptığı her şeyi anlatır. Swara, Sumi’ye bunları anlatma der. O sırada Lakşi gelir ve yeni evli çifte çiftlik evini ayarladığını söyler. Lakşi, Sumi’yi evine götürür. Ragini ise olan biteni Dadi’ye anlatır.

Ragini, Lakşi’yi arayarak geliyor musun diye sorar. Lakşi çiftlik evine Swara ile konuşmaya gider. Ragini’ de çiftlik evine gider ve Swara’ya Lakşi’yi sorar. Sanskar, kanlar içerisinde LAkşi’yi getirir. Kendine gelen Lakşi, Sanskar’ a saldırır. Sanskar onu alt eder ve defalarca bıçaklar. Sanskar, Ragini’ye; burada olduğunuzdan kimsenin haberi yok, onun ölüsünü dağa gömeceğim der. Lakşi son nefesini verir.