Bıçak Sırtı 41. Bölümde Neler Olacak? 27 Kasım Lakşi Nehre Düşer

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 21:30 ‘da ve hafta sonları ise 21:00’da yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi, Hint kanallarında 2015 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Türkiye’de dört ay boyunca yayınlanacak olan dizinin orijinal ismi Swaragini’dir. Dizinin yönetmenliğini Ravi Raj üstlenmektedir. Aşk, romantizm ve entrikanın bol bol yer aldığı dizide heyecan durulmamaktadır. Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Bıçak Sırtı’nın, kırk birinci bölümünde neler yaşanacak gelin hep beraber bakalım.

Bıçak Sırtı 41. Bölümde Neler Olacak? 27 Kasım Lakşi Nehre Düşer

Kırk birinci bölümde olanları anlatmadan önce bir önceki bölümü kısaca hatırlayalım : Parineta evi terk etme kararı almıştı ancak Swara gitmemesi için onu ikna etmişti. Sumi bayılarak yere düşmüştü doktor test sonuçlarının bir sonraki gün çıkacağını söylemişti. Bir sonraki gün ise Swara ve Sanskar’ın düğünleri olması planlanırken düğün gerçekleşememişti ve Ragini’nin korktuğu başına gelmişti.

Bıçak Sırtı 41. Bölümde Neler Olacak? 27 Kasım Lakşi Nehre Düşer

Lakşi’yi sahte polisler kaçırmıştı ve polislerin elinden kurtulmaya başaran Lakşi, tekrar yakalanarak sahte polislerden dayak yemişti.  Sanskar, Ragini’ye; Lakşi’nin dayak yediği anları telefondan izletmişti. Gözyaşlarına boğulan Ragini ise Sumi’yi kaçırmıştı ve depoya kilitlemişti.

Bıçak Sırtı 41. Bölümde Neler Olacak? 27 Kasım Lakşi Nehre Düşer

Gelelim 41. Bölümde Olacaklara

Lakşi ve Swara köprüde karşılaşırlar. Swara, Lakşi’ye daha önceden köprüde yaşadığı kötü olayları anlatır. Swara, Lakşi’ye onu sevdiğini söyler ancak Ragini ile evli olduklarını ve kendisininde bu evliliği desteklediğini söyler. Lakşi’ye senden tek isteğim anne ve babamın mutlu olmalarına yardımcı olman der.

Aralarında geçen konuşmanın ardından Swara, Lakşi’den düşünmesini ister ve gider. Swara giderken arkasından yalancısın sen diyerek bağıran Lakşi, dengesini kaybederek köprüden aşağıya düşer. Swara onu görmez ve köprüden uzaklaşır.  Lakşi yaralanır onu 2 adam kurtarır ve hastahaneye götürürler.

Sanskar, Ragini’yi takip eder ve depoda Sumi’nin olduğunu sanır.Ragini’ye Sumi’nin nerede olduğunu sorar. Ragini, Sumi’nin güvende olduğunu ve ona bir şey yapmayacağını söylemekle yetinir. Sumi’yi, Dadimalar’a götürmüştür ve Dadima’yı da kendisine suç ortağı yapmıştır.

Lakşi, hastahanede gözlerini açar. Başından yaralanmıştır. Kısa süreli bir hafıza kaybı yaşar ve daha sonra Swara’nında hastahaneye getirildiğini öğrenir. Onu hastahaneye getiren kadının numarasını bulur ve arar. Köprüde Swara ile konuştukları aklına gelir ve neden o şekilde konuştuğu için kendine kızar.

İlgiyle takip ettiğiniz Bıçak Sırtı dizisi ile ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.