Bıçak Sırtı 40. Bölümde Neler Olacak? 26 Kasım Lakşi’yi Polisler Götürüyor

Hint dizilerinin vazgeçilmezi olan ve Türkiye’de de, izleyiciler tarafından oldukça sevilen ve izlenen Bıçak Sırtı dizisi, Hint kanallarında Swaragini ismiyle 2015 yılından itibaren yayınlanıyor. Türkiye’de dört ay yayınlanacak olan dizinin en farklı yönü de her gün yayınlanıyor olması. Bıçak Sırtı dizisinin yönetmenlik koltuğunda oturan isim Ravi Raj. 2015 yılında yayınlanmaya başlayan dizi romantik, drama türünde izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün saat 21:30’da yayınlanan dizi hafta sonları ise saat 21:00’de yayınlanıyor.

Dizi de, her gün fırtınalar kopmaya devam ediyor. Dizide neler var neler. Aşk, romantizm sahneleri diziden hiç eksik olmuyor. Aşkın olduğu yerde entrika olmadan olur mu hiç? Neredeyse her bölümünden birileri birilerinin arkasından entrikalar çeviriyor. Her bölümü ile çok sevilen Bıçak Sırtı dizisinin 26 Kasım kırkıncı bölümünde neler oluyor hep beraber bakalım.

Bıçak Sırtı 40. Bölümde Neler Olacak? 26 Kasım Lakşi’yi Polisler Götürüyor

40. Bölümde olanlara bakmadan önce bir önceki bölümü kısaca hatırlayalım : Swara, Sanskar’ın masum olduğunu ve Ragini’ye saldırmadığını ispatlamıştı. Bu sırada Adars’ın çıktığı kız eve gelmişti ve Adars’tan herkesin önünde para isteyerek, Durga ve ailesini tehdit etmişti. Swara, zincirini kıza vererek kızı evden yolla yollamıştı.

Sanskar, Swara’ya olan aşkını haykırmıştı ve Swara’dan istediği karşılığı alamamıştı. Swara, Sanskar’a görevlerini ve neden bir arada olduklarını hatırlatmıştı. Ragini, Swara’ya; Sanskar ile birlikte olmasını söylemişti. Herkesin mutlu olacağı yegane durumun ancak bu olacağını da belirtmişti.

Bıçak Sırtı 40. Bölümde Neler Olacak? 26 Kasım Lakşi’yi Polisler Götürüyor

Gelelim 40. Bölümde Olacaklara

Parineta evi terk etme kararı alır. Lakşi, Ragini’ye bir hediye alır ve hediyesini Ragini’ye verir. Ragini, Swara’nın evi terk etmesi gerektiğini ve Swara giderse mutlu olabileceklerini, Lakşi’ye söyler. Swara, gitmemesi ve mücadele ederek evde kalmasını söyler Parineta’ya. Parineta’da onu dinler ve evde kalarak, Adars’la ilişkilerini yoluna koymanın yollarını düşünür.

Şekar tam evden ayrılırken Sumi bayılır ve yere düşer. Doktor çağırırlar. Doktor, Sumi’yi inceler tedavi eder ancak sonuçların bir sonraki gün belli olacağını söyler. Bir sonraki gün işlerinin çıkması sebebiyle doktora gelemeyeceklerini haber verirler.

Elbette ki bu önemli iş dedikleri Swara ve Sanskar’ın düğünüdür. Ragini düğünü görmek için can atarken Lakşi, eşyalarını toplayıp gitmenin derdindedir. Ragini bir yandan da acaba yine evlenmemek için bir bahane bulabilecekler mi diye kara kara düşünmektedir.

Swara’nın annesi hastalanır ve Sujata, annenin yanında kalmalısın der Swara’ya. Sujata, Bengalli olan Swara ile Sanskar’ın evlenmesini istememektedir. Ancak Sanskar, Swara’yı gerçekten çok sevmektedir. Swara’nın ise kendisini sevmediğini düşünmektedir .

Lakşi’ye sahte polisler silah doğrultur ve Lakşi’ yi kaçırırlar. Lakşi’nin sahte polisler tarafından kaçırıldığını Sanskar, Swara’ya söyler. Ragini’nin komplolarından bu şekilde kurtulabileceğiz der Sanskar. Ragini içeri gelir ve susarlar.

Ragini’ye Lakşi’nin kaçırıldığını ve doğruları söylemezse Lakşi’nin öldürüleceğini söylerler. Ragini bunu yapamazsınız der. Ragini’ye, Lakşi’nin sahte polislerin elindeki videosunu izletirler.

Lakşi, adamların elinden kaçarken tekrar yakalanır ve adamlar Lakşi’yi döverler. Lakşi’nin dayak yediği anların videosunu izlerken Ragini, göz yaşlarına hakim olamaz. Ragini’yi eğer doğruları söylemezsen, Lakşi’nin başına daha beter şeyler gelecek diye tehdit eder.

Bunlar yaşanırken Ragini boş durur mu? O da Sumi’yi kaçırmıştır ve Lakşi’ye eğer bir şey olursa, Sumi’nin de başına gelebilecekleri düşünün der Swara’ya. Sanskar’ a kızan Swara, eğer anneme bir şey olursa sorumlusu sensin der.

Bıçak Sırtı dizisiyle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.