Bıçak Sırtı 39. Bölümde Neler Olacak? 25 Kasım Sanskar Gerçekleri Anlatıyor

2015 yılında yayın hayatına başlayan ve Hint dizisi olan Bıçak Sırtı Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 21:30’da yayınlanıyor. Hafta sonları ise saat 21:00’da yayınlanıyor. Türkiye’de dört aylık süre boyunca yayınlanacak olan dizi izleyiciler tarafından çok beğeniliyor.

Günlük dizi olması sebebiyle de izleyicileri her gün ekran başına bağlayan dizinin takipçileri halinden memnun. Lakşi hayranları, Swara hayranları, Sanskar hayranları, Ragini hayranları ve daha niceleri. Dizinin karakterleri izleyiciler tarafında oldukça beğeniliyor.

Dizinin orijinal ismi ise Swaragini. 25 Kasım Pazartesi akşamı dizinin 39. bölümü yayınlanacak. Daha önceden Hint kanallarında yayınlanıp son bulan dizinin sizler için Türkiye kanallarına daha yeni bölümü düşmeden yayınlanacak olan bölümlerinin özetlerini derliyoruz. Fragman haberin sonunda paylaşılacaktır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı, Kanal 7’nin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Bıçak Sırtı 39. Bölümde Neler Olacak? 25 Kasım Sanskar Gerçekleri Anlatıyor

Bir Önceki Bölümde Olanları Kısaca Hatırlayalım 

Otuz sekizinci bölümde Sanskar, Swara’ya olan aşkını dile getirmişti. Lakşi ise Ragini’ye, ben hala Swara’yı seviyorum demişti. Lakşi Swara ve Sanskar’ın gerçekte evli olmadıklarını öğrenmişti. Bunu ailesine de söyleyen Lakşi, Sanskar’dan, Swara’ya gerçek evliliğin simgesi olan sinduru sürmesini istemişti. Lakşi’den duyduklarından sonra Ragini evi terk edip Şekar’ın evine gitmişti.

Bıçak Sırtı 39. Bölümde Neler Olacak? 25 Kasım Sanskar Gerçekleri Anlatıyor

Ragini yine bir plan yapıp Sanskar’ı kendisine saldırmış gibi göstererek ailesini buna inandırmaya çalışmıştı. Bu duruma çok sinirlenen Durga, Sanskar’a tokat atmıştı ve bu durumun doğru olmadığını kanıtlamaları için onlara zaman vermeyi kabul etmişti.

Bıçak Sırtı 39. Bölümde Neler Olacak? 25 Kasım Sanskar Gerçekleri Anlatıyor

Gelelim 39. Bölümde Olacaklara 

Swara, Durga ve ailesine, Sanskar’ın masum olduğunu ispatlamak için uğraşır. Swara, Sanskar’ın masum olduğunu ispatlamaya çalışırken Adars’ın çıktığı kızla karşılaşır. Parineta, Adars’a güvenmektedir. Kız, Durga ve ailesini tehdit ederek Adars’dan para ister. Swara’ zincirini kıza verir gitmesini söyler ve bir daha gelirsen seninle alakalı bildiklerimi bende anlatırım diyerek o da kızı tehdit eder.

Bıçak Sırtı 39. Bölümde Neler Olacak? 25 Kasım Sanskar Gerçekleri Anlatıyor

Swara, Sanskar’ın masum olduğunu da kanıtlamayı başarmıştır. Bu durum Ragini’yi çok sinirlendirirken, Şekar’a da Sanskar’ın masum olduğu haberi verilir.

Swara, Sanskar’a sakın bana aşık olma bir amaç için bir aradayız amacımızın dışına çıkma der. Sanskar onu sevdiğini söylese de Swara görevimizi devam etmeliyiz der.

Ragini, Sanskar ile mutlu olacaklarını söyler Swara’ya. Lakşi’nin peşini bırakmasını da ekler. Anne ve babasının mutlu olmaları için bunu yapmasını söyler.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Bıçak Sırtı tüm gelişmeleri ile haberlerimizde olacaktır.

Diziyle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.