Bıçak Sırtı 38. Bölümde Neler Olacak? Ragini Evi Terk Ediyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı, her gün saat 21:30’da yayınlanıyor. İlk defa 2015 yılında yayınlanmaya başlayan günlük dizi romantik, drama türünde izleyicilerin karşısına çıkıyor. Orjinal ismi Swaragini olan dizi Türkiye’de Bıçak Sırtı olarak izleniyor. Dizi Türkiye’ dört aylık süre boyunca yayınlanacak ve bu akşam dizinin otuz sekizinci bölümü izleyicilerin karşısına çıkacak. Bıçak Sırtı’nın 24 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan otuz sekizinci bölümünde neler yaşanacak? Tüm detaylar haberimizde paylaşılıyor. Fragmanı haberin sonunda paylaşılan videodan izleyebilirsiniz.

Bıçak Sırtı 38. Bölümde Neler Olacak? Ragini Evi Terk Ediyor

Bir Önceki Bölümde Olanları Kısaca Hatırlayalım

Bıçak Sırtı dizisi otuz yedinci bölümde, Swara, Ragini’nin yemeğine ilaç katmıştı. İlacın etkisiyle Ragini, her şeyi itiraf etmişti. Swara’yı nehre ittiğini, Lakşi ile evlenebilmek için anneannesini de yalanlarına alet ettiğini, o gün mabede hiç gitmediğini itiraf etmişti. Herkesin ağzı açık kaldığı anda Lakşi, Ragini’nin yüzüne su döküp onu kendine getirmişti.

Bıçak Sırtı 38. Bölümde Neler Olacak? Ragini Evi Terk Ediyor.

Swara, Ragini’nin yemeğine ve suyuna ilaç kattığını ve ilacı içen herkesin doğru söylemekten başka çaresi olmadığını söyledi. Daha önceden kendisine de böyle bir ilaç içirildiği söyledi. Düğünü terk edip otele, bara gitmesinin ve Lakşi’ yle evlenmek istemediğini söylediği, madde kullandığını söylediği videoların bu ilacın etkisiyle olduğunu söylemişti. Bunu duyan Ragini ise ne yapacağını bilememişti.

Sanskar’ın annesi ve Ragini, Swara’yı gönderebilmek için bir plan yapmışlardı. Planı uygulamaya koyup, Ragini ve Sanskar’ın kaldıkları çadırın iplerini kesmişlerdi. İpleri kesilen çadır gece rüzgarda havalanınca Lakşi, Swara ve Sanskar’ın ayrıl uyuduklarını görmüştü ve evliliklerinin sahte olduğunu anlamıştı. Ragini ise hala Swara’yı seven Lakşi’ye çok kızmış ve evi terk etmişti. Ragini’nin evi terk ettiğini duyan ev halkı ise Lakşi’ye karşı cephe almışlardı.

Bıçak Sırtı 38. Bölümde Neler Olacak? Ragini evi terk ediyor

Gelelim 38. Bölümde Olacaklara

Lakşi, hala Swara’yı sevmektedir. Swara onun ilk aşkıdır. Lakşi, Swara ve Sanskar’ın evli olmadıklarını iddia eder. Bu iddiaları yalanlayan Sanskar, Lakşi’nin doğru konuşmadığını söyler. Söyler söylemesine ancak ailesini de gerçekte evli olduklarına inandırması gerekir. Lakşi, gerçekte evli olduklarını ailelerinin huzurunda da ispatlayabilmesi için Sanskar’dan, Swara’ya gerçek bir evliliğin ifadesi olan sinduru sürmesini ister. Lakşi’nin önerisi babasına mantıklı gelir ve sinduru sürülmesini kabul eder. Babalarının bu tepkisi üzerine Sanskar ve Swara çaresizlik içinde ne yapacaklarını bilemezler.

Bıçak Sırtı 38. Bölümde Neler Olacak? Ragini Evi Terk Ediyor

Ragini ağlayarak evden ayrılır ve babasına gider. Dizinin 30. bölümünde Ragini ve Lakşi evlenmişti ancak Ragini, Lakşi’nin kendisini sevmediğini düşünüyor. Ragini’ye göre Lakşi, hala Swara’yı sevmektedir. Ragini, babasına Swara’yı kötüler. Swara’yı alt edebilmek için elinden geleni yapan Ragini, Swara’yı mutluluğunun önünde bir engel olarak görüyor.

Bıçak Sırtı 38. Bölümde Neler Olacak? Ragini Evi Terk Ediyor

Dadi, Sumi kendini boğuyormuş gibi yapar ve bu sırada aralarında geçen konuşmaları telefondan Swara’da işitmektedir. Dedektif Sumi’ye kelepçeyi takar. Ragini, Sumi’nin yayına gidince, Sanskar onu uzaklaştırır. Ragini’nin sözleri Sanskar’ın zoruna gider ve Sanskar, Ragini’nin boğazına sarılır. Lakşi, Ragini’yi onun elinden alır ve Swara’yı çok sevdiğini ancak şu an ondan nefret ettiğini söyler ve tam Ragini’yi öpecekken Sanskar’ın bağırtıları duyulur.

Bıçak Sırtı 38. Bölümde Neler Olacak?

Maceranın eksik olmayacağı otuz sekizinci bölümde Sanskar, Swara’ya olan aşkını itiraf eder. Herkesi başına toplar ve Ragini ile plan yaparak Swara ve Lakşi’nin aralarını açmaya çalıştıklarını Sujata’nında onlarla beraber bu planda yer aldığını söyler. Çünkü Swara’yı çok seviyorum, der Sanskar.

Bıçak Sırtı 39. Bölümde Neler Olacak?

Sanskar’ı ağlamaya başlar ve onu odasına götürürler. Ragini Sanskar’ın bilekliğini alır ve mutfağa gider orada bağırmaya başlar. Herkes oraya gelir ve Ragini, birisinin kendisine arkadan saldırdığını söyler. Sanskar’ın bilekliğini yerde görürler. Hiç bir şeyden haberi olmayan Sanskar’ın yanına giderler ve Durga, Sanskar’a tokat atar. Sanskar, Ragini’ye saldırmadığını söyler. Ona inanmazlar. Swara, bunun Ragini’nin bir oyunu olduğunu kanıtlamaları için Durga’dan zaman ister ve Durga kabul eder.

Bıçak Sırtı dizisi ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.