Benimle Söyle Merve Yılmaz Kimdir Görme Engelli Yarışmacı Herkesi Ağlattı

Med Yapım’ın yapımcılığında Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Benimle Söyle yarışması sempatik sunucu Enis Arıkan’ın sunumuyla ekranlara geliyor. Dünyanın en popüler şarkı yarışmalarından birisi olan ‘All Together Now’, Türkiye’de Benimle Söyle ismiyle Fox TV ekranlarında  yayınlanıyor.

Yarışmaya birbirinden farklı ve güzel sesli birçok yarışmacı katılıyor. Bu akşam yarışmaya katılan görme engelli yarışmacı Merve, söylediği şarkı ile stüdyodaki herkesi etkiledi ve tüm jürileri ayağa kaldırarak, Benimle Söyle yarışmasında bir rekora da imza attı. Herkes onu ayakta alkışladı ve jürilerin çoğu gözyaşlarına boğuldu. Peki kimdir Merve? Finale kalabilecek mi?

Benimle Söyle Merve Yılmaz Kimdir Görme Engelli Yarışmacı Herkesi Ağlattı

Enis Arıkan’ın sunumuyla Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Benimle Söyle yarışmasında Enis Arıkan’a 100 kişilik jüri üyesi eşlik ediyor ve aynı zamanda jüri üyelerine kaptanlık yapacak olan sanatçılar da yer alıyor.

Şevval Sam, Kerem Cem ve Gupse Özay, Benimle Söyle’nin kaptanlık yapacak olan ünlüleri.

Benimle Söyle’nin 100 kişilik jürisinde Manga grubunun solisti Ferman Akgül, şarkıcı ve oyuncu Ayta Sözeri, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akad, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, DJ Nikki Wild, operacı ikizler Sinem-Didem Balık, stilist Çiğdem Doğu, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, piyanist Mine Mucur, türkücü Hüseyin Kağıt, Ankaralı Yasemin ve daha bir çok önemli isim bulunuyor.

Yarışmaya bu akşam katılan Merve’yi tüm jüri üyekleri ayakta alkışladı. Peki bu onu finale taşımaya yeterli olacak mı?

Benimle Söyle Merve Yılmaz Kimdir Görme Engelli Yarışmacı Herkesi Ağlattı

Bu akşam yarışmaya katılan Merve stüdyodaki herkesi etkiledi. Merve Yılmaz, daha önce ‘Rising Star’ isimli yarışmaya da katıldı ve oldukça başarılı oldu. 27 yaşında ve İzmirli olan Merve piyano ve ney çalıyor. En büyük hedefi ise yeni ve etnik bir tarz yaratmak. Yarışmada finale kalabilmek için daha çok sayıda jüriyi ayağa kaldırmak gerekiyor. Merve bu akşam büyük bir rekora imza attı. Söylediği ‘Yalnızlık Senfonisi’ isimli şarkı ile herkesi gözyaşlarına boğdu.