Baba Parası Filmi Fragmanı İzle

1 Ocak 2020 tarihinde vizyonlara girecek olan Baba Parası sinema filminin ilk fragmanı yayınlandı. Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Özdemir, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Ayhan Taş, Deniz Barut gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenlik koltuğunda Selçuk Aydemir ismi bulunuyor. Daha önce yönetmeni olduğu Çalgı Çengi, Ailecek Şaşkınız, Düğün Dernek fimlerinde olduğu gibi Baba Parası filminde de başrollerde Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile çalışıyor Selçuk Aydemir. Komedi türünde vizyonlara girecek olan Baba Parası sinema filminin ilk fragmanı bugün yayınlandı.

Baba Parası Filmi Fragmanı İzle

Komedi türünde izleyeceğimiz Baba Parası filminin başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir bulunuyor. Film’in oyuncu kadrosu da göz dolduruyor. Genç ve usta oyuncuları bir arada izleyeceğimiz filmin fragmanı gişede rekor kırabileceğinin sinyallerini de veriyor. 1 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olan filmin gişe rekoru kırıp kırmayacağını ve ne kadar izleneceğini hep beraber göreceğiz.

Baba Parası Filmi Fragmanı İzle

Selçuk Aydemir’in yönetmenliğinde izlenilen diğer komedi filmleri film severler tarafından oldukça beğenilmişti. Fragmanı heyecan yaratan yeni filmi Baba Parası’da merakla beklenmeye başladı. 2020 yılının ilk günü vizyonlarda olacak Baba Parası filminin fragmanını izleyebilirsiniz.