Azizenin Çalıştığı hastane nerede? Azize Hangi hastanede çekiliyor?

Azizenin Çalıştığı hastane nerede? Azize Hangi hastanede çekiliyor?

Kanal D ekranlarında seyircileri ile bütün buluşan Azize dizisi seyirci tarafından izlendimi beğenildimi tüm ayrıntıları haberimizden takip edebilirsiniz.

Hande Erçelin başrolünde oynadığı Azize dizisi Hastane ve Hapishane arasında geçecek.

Azize dizisindeki Konak, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan küçük ilçe olan Çekmeköyde yer almaktadır.

Azize İstanbul Tepeüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çekiliyor. Tepeüstü Eğitim ve Araştırma hastahanesi çok büyük bir hastahanesi. Azize takipçileri bu hastaneye giderek çekimlerin yapıldığı anlara tanıklık edebilir. Şimdi Azize’nin başlangıcını biraz inceleyelim.

Bu manzaralı konak İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde çekilmektedir. Buradan hareketle Azize’nin (Hande Erçel) çalıştığı hastane de Çekmeköy mevkisinde bulunmaktadır. Dizinin henüz ekrana yeni girmesi sebebi ile hangi hastahanede çekildiği bilinmemektedir.

Azize dizisini beğendiyseniz yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Azizenin Çalıştığı hastane nerede? Azize Hangi hastanede çekiliyor?

Başrolunü Hande Erçel ve Buğra Gülsoy canladırıyor. Kartal ismi ile oynayan Buğra Gülsoyun hapishanedekiler ile nasıl bir ilişkisi olduğu ilerleyen bölümlerde siz değerli takipçilerimiz ile paylaşılacaktır .

Azizenin Çalıştığı hastane nerede? Azize Hangi hastanede çekiliyor?

Hapishanede beyim denilerek herkesin elini öptüğü karakter Kartal karakterinin abisi. Uzun süredir hapiste olan abisi, ilk bölümde hapisten çıktı. Kartal karakterinin abisinin adı Balkan. Balkan mafya işleri ile uğraşmakta. Azize intikam için Kartal ve Balkan’ın konağına gidiyor. Olayın tüm gerçekliği ilk bölüm sonunda ortaya çıkacaktır. Balkan’ın oğlu ve eşi elini öpmek istemedi. Oğlu Balkan’a baba demekte bile zorluk çekti. Küçük kızı ise babasına korku dolu gözlerle baktı ve hoşgeldin dedi. Baba demek istemediği açıktı. Ailesi ile problem yaşayan Balkan ilerleyen günlerde nasıl bir adam olduğunu hepimize gösterecektir tabi ölmez ise .

Kartal abisini vurmak üzere olan keskin nişancıyı görünce onun önüne atlayarak vuruldu. Azize henüz orada müdahale etti. Kalp masajı ve oksijen desteği yaptı. Aralarında büyük ihtimal ile aşk doğacaktır.

Azize kalp masajı yaparak Kartal’ı hayata döndürdü.