Azize Dizisi Şok Şok Şok Final Yaptı

Azize Dizisi Şok Şok Şok Final Yaptı

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Azize dizisinden kötü haber. Azize dizisinden şok karar. Azize dizisi final mi yapıyor? Azize dizisi yayın hayatına Salı günleri ekranlara gelerek başlamıştı ve dizinin reyting rakamlarının istenilen düzeyde olmaması sebebiyle dizinin gününün değiştirilmesi kararı alınmıştı.

Azize Dizisi Şok Şok Şok Final Yaptı

Dizi 4. bölüm itibariyle Cumartesi günü ekranlara gelmeye başladı. Dizinin reyting rakamları istenilen düzeye ulaştı mı? Azise final kararı aldı mı?Azize erken final mi yapıyor?

Azize Dizisi Şok Karar Final mi Yapıyor?

Süreç Film’in yapımcılığında ekranlara gelen Azize dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Volkan Kocatürk ismi bulunuyor. Dizinin senaryosunu ise Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak isimleri kaleme aldılar. Dizinin başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel isimleri bulunuyor.

Azize Dizisi Şok Şok Şok Final Yaptı

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Azize dizisinde, imkansız ancak tutkulu bir aşk hikayesi konu olarak alınıyor. Azize dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle reyting sonuçlarında AB’de ilk 10’a girmeyi başarabilmiştti ancak totalde ilk ona giremedi.

Azize Dizisi Şok Karar Final mi Yapıyor?

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Azize dizisinde işler yolunda gitmiyor gibi görünüyor. Azize dizisi Salı günleri yayın hayatına başlamıştı ancak daha sonra alınan kararla dizinin günü Cumartesi olarak değiştirildi. Dizi konusu ve oyuncu kadrosu itibariyle iyi gidiyor gibi görünse de işler yolunda gitmiyordu. Azize dizisi yayınlanan son bölümü olan 6. bölümüyle final yapamadan ekranlara veda etme kararı aldı.