Azize Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Azize Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D ekranlarında Salı günü yayımlanmaya başlayan Azize Dizisi izleyicilerden nasıl yorum aldı derdiniz?
Değerli takipçilerimiz Azize Dizisi genel itibarı ile olumlu yorum alamadı diyebiliriz. Evet ilk bölüm çok hızlı ve olaylarla geçse de izleyicilerin genel yorumu maalesef ki beğenilmediği yönünde.

Azize Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D Salı gününü Azize Dizisi ile doldurmak istemişti. Ancak seyircilerin yorumuna bakılır ise Azize Dizisi çok uzun soluklu bir dizi olmayacak gibi görünüyor. Zaten bu millet ne diziler gördü. Artık farklılıklar arıyoruz. Heyecan yok, atraksyon yok. Her sahne tahmin edilebilen şekilde uyarlanmış.

Azize Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Azize Dizisi henüz dün ekranlarda sizler ile buluştu. Final için henüz erken olsada uzak değil gibi . Bir kaç bölüm yayımlandıktan sonra Azize Dizisi de yavaş yavaş finale doğru gidecek gibi görünüyor.
Azize Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
Azize dizisinde dün neler oldu?
Azize hemşire bir kız. Babası Emniyet Teşkilatında Komser. Mafya olan Alpan ailesinin peşindeysen, hain tuzağı ile öldürülüyor. Yıllar sonra Azize babasının acısını almak için Alpan ailesinin içine sızmaya çalışıyor.

Azize Alpan ailesinin büyük abisi, Balkan hapishaneden çıkarken orada bulunur. Keskin nişancı Alpan ailesinin büyük abidi Balkan’ı öldürmek ister. Küçük kardeş abisine doğrultulan silahı görünce önüne atlat ve vurulur. Kartal ölmek üzereyken Azize onu kurtarır. Hastane de Kartal, erkenden gitmek isterken Azize buna izin vermez. Azize sonrasında Alpan ailesinin küçük kardeşi Kartal a evde bakmak üzere eve götürülür. Azize istediğini elde etmiştir . Bölüm sonunda da evin büyük abisi Balkan’ı bıçaklayaral öldürdü. Balkan ölecek mi yoksa dizide devam mı edecek diğer haberimizden takip edebilirsiniz.