Azize Dizisi 4. Bölümde Neler Olacak?

Kanal D ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Azize dizisi imkansız ancak tutkulu bir aşk hikayesini anlatıyor. Süreç Film’in yapımcılığında ekranlara gelen dizinin yönetmenlik koltuğunda Volkan Kocatürk oturuyor. Dizinin başrolünde Hande Erçel ve Buğra Gülsoy bulunuyor. Bir tarafta bir mafya ailesi olan Alpanlar ailesi diğer tarafta ise Alpanlar ailesi tarafından ailesine zarar verilmiş bir Azize.

Azize Dizisi 4. Bölümde Neler Olacak?

Kanal D ekranlarında her Salı akşamı yayınlanan Azize dizisi yayınlandığı ilk bölümü ile beraber acaba final mi yapacak, beğenilmedi mi gibi soruları da beraberinde getirdi ancak dizinin final yapacağı yönünde herhangi bir açıklama yok. Oyuncu kadrosu ile de iddialı bir dizi olduklarını kanıtlayacaklar mı yoksa reyting savaşlarında hüsrana uğrayıp final mi yapacaklar hep beraber göreceğiz ancak şu an için final yapacağı yönünde bir duyum almadık.

Azize Dizisi 4. Bölümde Neler Olacak?

Azize dizisinin yayınlanan 3. Bölümünde hastahanede yatan Balkan’a karşı Azize’nin intikam sözleri damga vurmuştu. Kartal’ın Azize’yi savunduğu sözler ise izleyicilerin aklına acaba bir aşk mı başlıyor sorusunu getirmişti. Daha bir çok heyecanlı sahneyle dolu 3. bölüm dizinin ilk haftalardaki final mi yapacak sorularına da bir cevap olmuş olabilir ve uzun soluklu bir dizi olacağının habercisi olabilir.

Azize Dizisi 4. Bölümde Neler Olacak?

3 Aralık Salı akşamı yayınlanan 3. bölümün bitmesiyle beraber izleyenler dördüncü bölümde neler olacak merak etmeye başladı bile. Dizinin 4. bölüm fragmanı yayınlandığı anda ilk önce dizihabercim.com’dan izleyebilirsiniz.