Azize de Balkan Ölecek mi?

Azize kanal D ekranlarının yeni dizisi. Geceye damga vuracak olaylar yaşandı. Azize de Balkan ölecek mi? Balkan’ı önce keskin nişancı vurmak istedi. Kardeşi Kartal Balkan’ın önüne atlayınca, henüz hapisten yeni çıkan Balkan ölümden kurtuldu. Kartal yaralı olarak kurtarıldı.

 

Azize Balkan hapishaneden çıkarken, aynı ortamda bulunuyordu. Çünkü Azize İskender’in öldürdüğü komserin Kızı. Gerçek adı ise Melek.

Azize Kartal’ı kurtarıp hastaneye kaldırınca, adeta onun bakıcısı konumunda diziye başladı. Azize amaçlarına birebir yaklaşırken, İskender bey Azize’yi eve götürerek Kartala bakmasını istedi. Daha doğrusu emretti. Mafya babası İskender’in istediği olmak zorundaydı.

Azize Kartal ve Balkan’ın bulunduğu evde Kartala bakmak amaçlı götürüldü . Azize’nin ise tek derdi Balkan’ı bir an önce öldürmekti. Balkan Azize’nin odasına giderek ona ilgisi olduğunu açık açık gösterdi. Azize’nin planları bir bir işlerken suç aletini de yanında bulunduruyordu. Zehirli iğne vurmakta zorlanacağını düşünen Azize yanına birde mutfaktan bıçağı aldı. Azize Balkan’ın sırtına bıçağı sapladı.

Kanlar içinde yatan Balkan’a öldürdüğünüz adamın, dünyanın en iyi babasının kızıyım ben  diyerek intikamını aldığını belirtti. Döverek komaya soktuğu kardeşinide es geçmedi Melek.

Ancak tüm bu yaşanan sahneler rüya olabilir. Azize isteğine bu kadar çabuk ulaşacak değildir. Bakalım hep birlikte takip ederek göreceğiz. Balkan ölecek mi yoksa yaşayacak mı?

Balkanın ölmesi dizi için çok erken olacaktır. Yaralı kurtulma ihtimali yanı sıra, yaşananların tamamı rüya da olabilir .

Bizi takip etmeye devam edin. TEŞEKKÜRLER