Azize Bomba Gibi Geliyor!!

Kanal D ekranlarında bu akşam yayın hayatına başlayacak olan Azize gümbür gümbür geliyor.

Azize’nin oyuncuları kimlerdir?

Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’ın paylaştığı ve Kanal D ekranlarında her Salı günü yayınlanacak olan Azize dizisi bu akşam ilk defa yayınlanacak. Dizi severlerin ilgiyle takip edeceği yayınlar arasına girip giremeyeceği merak konusu olan dizi bu akşam haberlerden sonra ilk kez ekranlara gelecek.

Azize Bomba Gibi Geliyor!!

Azize’nin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor ?

HANDE ERÇEL

Hande ERÇEL

Hande Erçel 1993 doğumlu Türk oyuncu ve modeldir. Hande Erçel 1993 yılında Balıkesir Bandırma’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları bölümünde okumağa devam etmektedir.

2014 yılında Show Tv’de yayına başlayan ve beş bölümde sonlanan “Çılgın Dersane Üniversitede” adlı dizide oyunculuğa başladı.

Hande Erçel, 2015 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılıp Azerbeycan’ da düzenlenen bu yarışmada ikinci oldu.

Hande Erçel, Kanal D ekranlarında 18 Haziran 2015 tarihinde Sadullah Çelen yönetmenliğinde başlayan “Güneşin Kızları” adlı dizide “Selin Yılmaz” karakterini oynadı.

Azize Bomba Gibi Geliyor!!

Azize dizisi oyuncuları kimlerdir ?

BUĞRA GÜLSOY

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs’ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği  de yapmıştır.

İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizinin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteri ile beyaz perdeye adım attı.

Azize Bomba Gibi Geliyor!!

Azize dizisinin Balkan’ ı MUSTAFA YILDIRAN kimdir?

Mustafa yıldıran

Mustafa Yıldıran, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında rol aldığı Filinta dizisi ile yaşayan Mustafa Yıldıran; daha sonra İçerde dizisinde Mestan karakterini canlandırmıştır.

Azize Bomba Gibi Geliyor!!

Her Salı akşamı kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Azize dizisi, dizi severlerin beklentisini karşılayacak mı hep beraber göreceğiz.

Azize

Azize dizisi ile ilgili en güncel bilgiler haberlerimizde olacaktır takipte kalmaya devam edin .