Atiye’nin İlk Fragmanı Yayınlandı! 27 Aralık’ta Netflix Ekranlarında Başlıyor!

Netflix’in orijinal dizisi Atiye 27 Aralık’ta yayın hayatına başlıyor.  Oyuncu kadrosu ile de iddialı gelen Atiye dizisi Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisi olma özelliği de taşıyor. Dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve yeni görüntüleri paylaşıldı. Genç ve güzel ressam Atiye’nin geçmişten bugüne mistik yolcuğunun ele alınacağı dizi, çok yakında 27 Aralık’ta izleyici ile buluşacak. Dizi sadece Netflix’te izlenebilecek ve Netflix’in orijinal Türk dizisi.

Atiye’nin İlk Fragmanı Yayınlandı! 27 Aralık’ta Netflix Ekranlarında Başlıyor!

Dizinin oyuncu kadrosunun duyurulması ile beraber Beren Saat hayranları son derece mutlu oldu. Beren Saat’in ekranlara geri döneceği haberi sevenlerini mutlu etti etmesine ancak şimdi de dizinin başlaması için gün sayıyorlar. Heyecanla beklenen dizide, Beren Saat ile beraber Metin Akdülger ve Mehmet Günsür’de başrolü paylaşıyorlar. Diziyi merakla bekleyenler 27 Aralık’ta muratlarına erecekler. Diziyi heyecanla bekleyenler, şimdilik yayınlanan görüntüler ve teaser fragmanı ile idare etmek durumundalar. Haberin sonunda fragmanı izleyebilirsiniz..

Atiye’nin İlk Fragmanı Yayınlandı! 27 Aralık’ta Netflix Ekranlarında Başlıyor!

Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger isimleri dizinin başrolündeki oyuncular. Dizide Beren Saat genç bir ressamı canlandırıyor. Anadolu topraklarındaki bir kazıda yapılan keşif, Beren Saat’in hayatını değiştirecektir. Bu keşifle beraber genç ressam geçmişine dair sırların peşine düşecektir.

Genç ressam Atiye, İstanbul’da ailesi ile beraber sade bir hayat yaşamaktadır. Göbeklitepe’de yapılan keşifle hayatı değişir. Arkeolog Erhan, Göbeklitepe ve Atiye arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye bu gizemli olayın peşine düşer ve antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona her şeyi sorgulatacaktır.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.