Arka Sokaklar Ali Diziden Ayrıldı mı? Neden Ayrıldı? Hangi Dizide Oynayacak?

ARKA SOKAKLAR ALİ ÖLDÜ MÜ? DİZİDEN AYRILDI MI? 

Kanal D ekranlarında oldukça uzun süredir devam eden efsane dizi arka sokakların Ali’si Alp KORKMAZ 22 ekimde yayınlanan son bölümde üzücü bir ayrılık gerçekleştirdi.

Dizinin son bölümünde ekip Harun’u kurtarmaya gittiği sırada bazukalı bir terörist Ali’nin konumlandığı bölgeye atış yapar ve ali patlamanın etkisiyle yanarak bulunduğu konumdan düşer ve hayatını kaybeder. Hüsnü nün şaşkın bakışları eşliğinde ölümünün gerçekleştiğini düşündüğümüz Ali’nin ölüm haberini alan ekip üyeleri ve Pınar’ın feryatları eşliğinde 600 bölüm dizide oynamış olan Ali’nin kötü haberi yayılır ve Rıza Baba’nın hüzünlü konuşmaları eşliğinde uğurlanır.. Dizide efsaneleşmiş olan Ali karakterinin ölüm sahnesi ve sonrasının son derece basit olması da izleyicilerin gözünden kaçmayacaktır. Dizinin izleyicileri arasında farklı düşünceye sahip kişiler de bulunmakta. Bir sonraki bölümde neler olacağını birlikte izleyip göreceğiz.

 

 

Ali’nin ölüm sahnesi

Alinin Ölümünden sonra çalan parça ise Murat Evgin’in Şehit parçası:

 

Alp KORKMAZ’ın daha önce oynadığı film ve diziler :

2006 yılından beri Arka Sokaklar dizisinde oynamakta olan oyuncu bu dizinin yanı sıra Laz Vampir Tirakula(2012), Melekler ve Kumarbazlar(2009), Peri Masalı(2014)

gibi filmlerde de sahne almıştır.

Usta oyuncunun bundan sonra hangi dizide veya filmde yer alacağı da merak konusu.