Anaokulu Öğretmeni Yemekteyiz Yarışmacısı Aysu Hanım Kaç Puan Aldı ?

Seda SAYAN’ın sunduğu ve her hafta birbirinden farklı yarışmacıların katıldığı Yemekteyiz’in 18-22 Kasım programı bugün başladı.

Her hafta birbirinden farklı yemeklerin boy gösterdiği programda bugünün açılış yemeğini domates çorbasıyla Aysu hanım yaptı.

Anaokulu öğretmeni Yemekteyiz Yarışmacısı Aysu Hanım kimdir?

18-22 Kasım Yemekteyiz ilk gün yarışmacısı Aysu Hanımın yaptığı yemekleri arkadaşları farklı buldu. Aysu Hanımın yaptığı yemeklerin isimleri diğer yarışmacıları bir hayli şaşırttı. Yemekteyizin öğretmen yarışmacısı Aysu Hanım 21 yaşında ve çok maharetli olmasıyla diğer yarışmacıları zorlayacak gibi görünüyor. Yemekteyizin bu haftaki yarışmacısı Aysu Hanım dans etmeyi çok seviyor.

18-22 Kasım Yemekteyiz ilk gün yarışmacısı Aysu Hanım’ın yemekleri arkadaşlarından kaç puan aldı?

Yemekteyizin bu bölümünde Aysu Hanım’a 1 puan veren arkadaşı olmadı. Bir yarışmacı hariç diğer tüm yarışmacılar Aysu Hanım’a aynı puanı verdi.

Ekranların sevilen yarışması Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacısı Aysu Hanım, Kazım Beyden üç puan aldı. Yemeklerine güvenen yarışmacı birinci olmak için yemeklerini savundu. Özellikle Beef Stroganoff ve pilav Seda SAYAN tarafından da beğenildi.

Yemekteyiz’in son bölümünde yarışmacı olan Aysu Hanım’a diğer arkadaşları ikişer puan verdiler ve toplamda dokuz puan alan yarışmacı birinci olabilmek için Cuma gününü beklemek durumunda.