Ahmet Davutoğlunun Kuracağı Parti Belli Oldu, Partinin Adı ve Simgesi

Ahmet Davutoğlunun Kuracağı Parti Belli Oldu, Partinin Adı ve Simgesi

Yıllarca AKP saflarında siyaset yapan Ahmet Davutoğlu AKP ile ters düşerek yeni bir parti kurma hazırlığına başladı Recep tayyip Erdoğan’ın en güvendiği adamlardan biri olan Ahmet Davutoğlu neden parti kuruyor partisinin ismi ne olacak partisinin sembolü belli mi tüm bunları aşağıdaki haberimizden öğrenebilirsiniz.

Ahmet Davutoğlunun Kuracağı Parti Belli Oldu, Partinin Adı ve Simgesi

Partinin yen ismi netleşti. Gelecek Partisi

Ahmet Davutoğlu Konya’da geçmişte Türkiye cumhuriyeti başbakanlığı yapmış Ahmet Davutoğlu ondan öncesinde ise dışişleri bakanlığı yapmıştır ileri derecede İngilizce bilen Ahmet Davutoğlu aynı zamanda üniversitede akademisyendir. Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı parti belli oldu Ahmet Davutoğlu Ali Babacan ve Abdullah Gül ile birlikte parti kuracağı iddialarına tam olarak yanıt vermemişti.

AHMET DAVUTOĞLUNUN PARTİSİNİN ADI VE TÜZÜĞÜ;

Partinin ismi şu şekilde ; Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin adı yaşam ne adalet Partisi oldu yani kısaltması YAP. Partinin kurucu üyeleri ise henüz belli olmadığı partinin amblemi ise yukarıda gördüğünüz gibi bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Peki sizce Ahmet Davutoğlu yaşam ve adalet Partisi ile birlikte Türkiye’yi refaha kavuşturabilecek mi bu partide başarılı adımlar atabilecek mi yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz