Adanış Kutsal Kavga Filmi Konusu Oyuncuları Vizyon Tarihi

Adanış Kutsal Kavga Filmi Konusu Oyuncuları Vizyon Tarihi

Türk sinema tarihinin en yüksek bütçeli aksiyon filmi olan Adanış: Kutsal Kavga, 30 Mart 2020 tarihinde izleyicilerle buluşacak ve filmin yönetmeni ise Emir Khalilzadeh. İddialı aksiyon sahneleri ile izleyenleri oldukça etkileyecek olan Adanış: Kutsal Kavga filmi, en pahalı Türk aksiyon filmi olma özelliği ile de oldukça dikkat çekiyor.

Film severlerin merakla beklediği Adanış: Kutsal Kavga, 20 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek ve filmin ilk teaserı da dün yayınlandı.

Adanış Kutsal Kavga Filmi Konusu Oyuncuları Vizyon Tarihi

Adanın Kutsal Kavga Filmi Konusu

20 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek olan Adanış: Kutsal Kavga filminde, İstanbul’un fethinden sonra yarısı soylu Julius Ailesi’ne, yarısı ise gizemli ‘Adanmış’lara kalan efsanevi haritanın etrafında şekillenen, oldukça ilgi çekici ve esrarengiz bir konu işleniyor.

Adanın: Kutsal Kavga Filmi Oyuncuları

20 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek olan, Türkiye’nin bu zamana kadar ki en yüksek bütçeli aksiyon filmi Adanış: Kutsal Kavga’da, İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan ve Dilek Serbest gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Dizinin merakla beklenen ilk teaserı 8 Ocak 2020 Çarşamba günü yayınlandı ve teaserı bile nefesleri kesti.

Heyecanla beklenen Adanış: Kutsal Kavga filmi 20 Mart 2020 Cuma günü vizyona girecek.