9 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Gamze Kaç Puan Aldı?

9 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları

Fox tv ekranlarının vazgeçilmezi Zuhal Topalla Sofrada programı hafta içi gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. Zuhal Topalın eğlenceli kişiliği ve dürüstlük ile daha da renk kattığı yemek programı, yeni gelen gelin ve kaynanalar ile daha da keyif veriyor. Zuhal Topalla Sofrada yarışması 9-13 Aralık haftası yarışmacılarını gelin hep birlikte tanıyalım.

9 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları

Geçen Haftanın Kazananı;

Her hafta olduğu gibi geçtiğimiz hafta da yarılmaya damga vuran bir kaynana oluyor. Yarışmaya damga vuran kaynanalar genellikle yarışmayı kazanamayan, agresif ve diğer kaynanalar ile çok çatışan kaynanalar oluyor. Ama bu kez böyle olmadı. Haftanın en sivri dilli kaynanası Kezban hanım, gelini Sultan Hanım ile birlikte haftayı 1. Bitirerek -5 bin tl lik ödülün sahibi oldu. 15 bin tl lik ödülü kazanan kaynana Kezban hanım koşarak Zuhal Topala sarıldı. Kezban hanım bildiğiniz gibi hafta içerisinde çok gripli bir kaynanaydı. Geçen haftanın kazananı Kezban ve Sultan Hanım yarışmaya Tokattan katıldılar.

9 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları

9 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Gamze Kaç Puan Aldı?

9 Aralık Pazartesi

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının 9-13 Aralık yarışmacıları belli oldu. Pazartesi günü yarışmacısı Gamze. Bu hafta Zuhal topalla sofrada yarışması Ankara dan yayınlanıyor. Tüm katılımcılar Ankaradan. Gamze’nin eşi Çorum osmancıklı. Kaynana Nejla hanım da çok iddialı. Gamze kayınvalidem hep benimle uğraşıyor diyor.

Gamzenin Menüsü;

Gamze Ana yemek olarak Ankara Tava

Tatlı olarak Cevizli Yumak Tatlısı

Gamzenin Aldığı Puanlar Şu Şekilde;

Fevziye Hanım;     5 Puan

Ünzile Hanım ;      5  Puan

Necla Hanım ;       4 Puan

Kadriye Hanım ;   5  Puan

Zuhal Topal       ;   8 Puan

Pazartesi günü yarışmacısı Gamze Gelin toplamda 27 puan aldı.