8 Aralık İkimizin Yerine 457. Bölüm Özeti

8 Aralık İkimizin Yerine 457. Bölüm Özeti

İkimizin yerine günlük dizisinde geçen bölüm Anandi çocuk yaşta gelin olacak kızı kurtarırken kendi kızından oldu. Akira Anandi’nin yaptığına karşı çok sinirlenip kaçırdığı Anandi’nin kızını kendi oğluna eş yapmaya çalışır. Karısını ikna eder. Dadu ile Kazan elindeki resmi herkese göstererek Nandi’yi arar. Dadisa içinde sıkıntı olduğu için Anandi’yi arar ve olanlari öğrenir. Haberi alan Dadisa hemen Jagdiş’e haber verir. Ailenin diğer üyeleri Anandi’yi başkası için çocuğunu feda ettiği için suçlarlar. Bı tek Dadu Anandi’nin yanında yer alır.

8 Aralık İkimizin Yerine 457. Bölüm Özeti

Anop’un ziyaretine giden Menaksi Anandi’nin başka çocuk için kendi çocuğuna sahip çıkmadığını ve Nandini’nin kaçırıldığini söyler. Kimse Anandi’ye güvenmez. Hastanede doktor kalmayınca acilen ameliyata Ganga girmek zorunda kalır ve başarılı olur. Dadisa Ganga’daki yeteneği görür. Dadu herkesin Anandi’ye yaptığı tepki hakkında konuşur. Anandi’nin bir anne olduğunu onun herkesten çok acı çektiğini söyler.

8 Aralık İkimizin Yerine 457. Bölüm Özeti

Şiv ‘in de başkası için kendini feda ettiğini hatırlatır o zaman oda suçluyu kimse niye bişey demedi der. Ve herkes hatasını anlar Anandi’den özür dilemek için odaya çıkarlar ve özür dilerler. Dadu bu mutlu tabloya şükür eder. Daha sonra Dadu Alok’u görmek icin izin çıktığını Singapur a gideceklerini ve Anandi’yide götüreceklerini söyler. Anandi kabul etmez. Kızı kayıp olduğu için buradan ayrılmayacağını onu bulması gerektiğini söyler. Dadu Dadisa’yi arar gelmesini ister. Dadisa gelir ve Anandi’yi alıp jetsar’a götüreceğini söyler. Anandi gelmeyeceğini söyler ve kızını bulmak için uğraşıcagini söyler ve ağlar.