4 Aralık 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Birincisi !

Show Tv’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin, televizyonların saç kesimi ve makyaj yapılan tek programı. Programın sunucusu Gözde Kansu ve jüri koltuğunda ise Muammer Ketenci, Adnan Serter, Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor. Yarışma televizyonların eğlence dolu programlarından ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Farklı ve özgün konsepti ile dikkat çeken yarışmada sekiz yarışmacı ve dört takım bulunuyor. Her takımda bir kuaför ve bir makyöz her gün günün birinci takımı olabilmek için kıyasıya mücadele ediyorlar.

4 Aralık 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Birincisi !

Eğlenceli anlara sahne olan Kuaförüm Sensin yarışmasında zaman zaman gergin dakikalar da yaşanıyor. Birincilik mücadelesinde olan takımlar her gün en iyi saçı ve makyajı yapabilmek için ter döküyorlar. Günün sonunda takımların birbirlerine verdikleri ve jürilerden aldıkları puan sonucunda günün birincileri belli oluyor. Yarışmadan her hafta bir takım eleniyor. Her gün alınan puanların toplamı haftanın puanını oluşturuyor. Haftanın toplam puanında geride kalmak istemeyen yarışmacılar ellerinden geleni yapıyor ve gün birincisi olarak haftanın son gününe avantajlı bir şekilde gelmek istiyorlar.

4 Aralık 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Birincisi !

Yarışmada 4 Aralık günü yine heyecanlı dakikalar yaşandı. Final gününün yaklaşması ile beraber mücadele de sertleşmeye başladı. Yarışmaya bu hafta katılan Taner ve Aslı ikilisi yarışmaya çabuk alıştılar ve kalıcı olmak istiyorlar yarışmada. Eğlenceli anlara da sahne olan yarışmada takımlar arası atışmalar hiç durulmadı. Gün sonunda verilen puanlar sonucu bir birinci belirleniyor. Detaylar gelmeye devam ediyor..

4 Aralık 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Birincisi !

Kuaförüm Sensin yarışmasında 4 Aralık Çarşamba günü arkadaşlarından ve jürilerden 23 puan alarak Hasan ve Tevfik ikilisi birinci oldu. Günü 13 puanla Taner ve Aslı ikilisi dördüncü olarak tamamladı. Sevcan ve Melek ikilisi ise 19 puanla ikinci oldular. Günün ikincisi ise Veli ve Neslihan ikilisi oldu.