3 Aralık 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi!

Kuaförüm Sensin yarışması hafta içi her gün Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yarışmada her gün yeni heyecanlar yaşanıyor. Her hafta Pazartesi yeni modellerin katılması ile bir haftalık macera başlıyor. Muammer Ketenci, Adnan Serter, Ayşegül Kartal isimleri Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri koltuğunda oturuyor. Yarışmanın güzel sunucusu ile Gözde Kansu.

3 Aralık 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi!

Hafta içi her gün Show Tv’de yayınlanan eğlence dolu yarışmada zaman zaman gergin ve duygusal anlarda yaşanıyor. Yarışmada Hasan ve Tevfik, Melek ve Sevcan, Veli ve Neslihan, Taner ve Aslı ikilileri yarışıyor. Dört takımın kıyasıya mücadelesi sürüyor. Yarışmaya 2 Aralık Pazartesi günü katılan Taner ve Aslı ikilisi ilk günlerini sorunsuz atlattılar ancak yarışmanın ilk gününde on üç puan alarak dördüncü olarak günü tamamladılar. Veli ve Neslihan ikilisi ise 14 puan alarak günü üçüncü tamamladılar. 18 puan alarak günü birinci olarak tamamlayan takım ise Sevcan ve Melek ikilisi olmuştu. Hasan ve Tevfik ikilisi ise 17 puan alarak günü ikinci tamamlamışlardı.

3 Aralık 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi!

Show Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı özgün konsepti ile de dikkat çekiyor. Yayınlanmaya başladığı andan itibaren izleyicilerini ekrana kilitleyen yarışmada 3 Aralık Salı günü de heyecanlı anlar yaşandı. Yarışmacılardan Melek’in Doğum gününü kutladı arkadaşları. Taner ve Hasan’ın atışmaları ise güne damga vurdu.

3 Aralık 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi!

Show Tv’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de en yüksek puanı alarak 24 puanla Sevcan-Melek ikilisi birinci oldular. 16 puanla günü dördüncü olarak tamamlayan takım ise Hasan-Tevfik ikilisi oldu. Veli – Neslihan ikilisi ikinci, Taner ve Aslı ikilisi ise günü üçüncü olarak tamamladılar.