29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Elenen İsim Belli Oldu mu?

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri,  Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef, izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Yarışmada her hafta birbirinden farklı ve güzel yemekler yarışmacılar tarafından yapılıyor ve ekranlara getiriliyor. İzleyenlere keyifli anlar yaşatan yarışmada yarışmacılar arasında zaman zaman gerilimler olsa da genel olarak tatlı bir rekabet halinde ilerliyor yarışma. Masterchef yarışmasında konsept gereği her hafta bir kişi yarışmaya ve hayallerine, Masterchef olma hayallerine veda ediyor.

29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Elenen İsim Belli Oldu mu?

Her yarışmacı son güne kadar Masterchef’te kalmak ve Masterchef olma hayaline kavuşmak istiyor. Sadece bir kişinin bu hayaline kavuşabileceği yarışmada kıyasıya mücadele devam ediyor. Şu an itibariyle yarışmada sekiz yarışmacı hayallerine kavuşmak için Masterchef  macerasına devam ediyor. Bu isimler Güzide, Cemre, Rıfat, Yasin, Alican, Kıvanç, Ekin ve Batuhan. Yarışmada iddialarını devam ettiren sekiz yarışmacıdan bu hafta yarışmaya veda eden isim kim oldu dersiniz ?

29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Elenen İsim Belli Oldu mu?

Masterchef yarışmasında yemekleri şefler tadıyor ancak elenme potasına hangi isimlerin gideceğine ise yarışmacılar karar veriyor. İlk olarak elenme potasına kimin gideceğine dokunulmazlık oyununu kazanan isim karar veriyor. Her hafta iki kere dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Bu hafta dokunulmazlık oyununu kazanarak potaya isim gönderen ilk isim Ekin oldu. Potaya gönderdiği isim ise Rıfat oldu.

  1. 29Kasım 2019 Cuma Masterchef Elenen İsim Belli Oldu mu?

Yarışmacılar son güne kadar yarışmada kalarak Masterchef olmak istiyorlar. 2018 yılında yayınlanan Masterchef yarışmasında bu hayale kavuşarak Masterchef olan isim Uğur Kardaş olmuştu. Zorlu rakipler içerisinden sıyrılarak, aşçılık konusunda kalitesini ortaya koyan Uğur Kardaş, 2018 yılı Masterchef Şampiyonu olarak tüm Türkiye’de tanınmıştı. Yarışmada zaman zaman şefler tarafından çok beğenilen zaman zaman ise eleştirilen Uğur, umudunu yitirmeden son güne kadar iddiasını korumuştu ve birinci olarak kendisini ve iyi bir aşçı ve şef olduğunu hem yarışmacılara hem de tüm Türkiye’ye kanıtlamıştı.

29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Elenen İsim Belli Oldu mu?

2019 yılı Masterchef yarışmasının kazananı kim olacak konusunda tahminde bulunmak zor olsada yarışmada diğer arkadaşlarından bir adım önde olan isimler göze çarpıyor. Özellikle Masterchef yarışmacılarından Batuhan ve Cemre, yemek konusundaki teknik bilgileri ile arkadaşlarından bir adım önde gibi görünüyor.

29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Elenen İsim Belli Oldu mu?

Masterchefe son veda eden isim sürpriz bir şekilde Suna olmuştu. Kimsenin beklemediği şekilde eleme oyununda Batuhan ile beraber son ikiye kalmışlardı ve elenen kişi Suna olmuştu.

Peki 29 Kasım 2019 Cuma günü yarışmadan kim elendi? Hayallerine kim veda etti?

Masterchef yarışmasında bu hafta gitmeye aday olan ilk isim Rıfat olmuştu. İkinci isim ise arkadaşlarının oyuyla belirlenerek, Güzide olmuştu. Diğer isimler ise Batuhan ve Kıvanç’tı.

Elenen isim ise Kıvanç Ermiş oldu.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.