28 Kasım 2019 Perşembe Kuaförüm Sensin Birincisi!

Show Tv’de yayınlanan ve yayınlandığı her gün izleyicilere keyifli dakikalar yaşatan Kuaförüm Sensin programında, her günün sonunda en yüksek puan alan takım günün birinciliğini hak ediyor. Eğlenceli bir program olmasına rağmen aynı zamanda takımların birincilik yarışında olmaları tatlı bir rekabeti de ekranlara taşıyor. Rekabet ortamında geçen yarışmada zaman zaman gergin dakikalar da yaşanıyor. Yarışmanın sunucusu Gözde Kansu tarafından gerginliğin azaltılması ile her şey yoluna giriyor. Yarışmanın konsepti gereği her günün sonunda yarışmacılar birbirilerini puanlıyorlar. Bu puanlara jürilerin de puanı ekleniyor. Toplam puanlara bakılarak günün birincileri seçiliyor. Bir haftalık macera boyunca tüm gün alınan puanların toplamında en yüksek puanı alan takım, on bin Türk lirası kazanarak haftanın birincisi oluyor. Haftalık bazda en düşük puan alan takım ise yarışmaya veda ediyor.

28 Kasım 2019 Perşembe Kuaförüm Sensin Birincisi!

Bugün yarışmada heyecanlı dakikalar yaşandı. Haftanın finalinin de yaklaşması sebebiyle takımlar arası rekabet arttı. Kuaförüm Sensin yarışmacılarından Neslihan arkadaşlarını oldukça eğlendirdi.

Melek ve Veli arasında yaşanan tartışmalar güne damga vurdu. Günün konseptine göre fark yaratan saçlar yapılması gerekiyordu. Modelini zor ikna ederek saçlarını kesen Batmanlı Hasan, modelinden fazlaca tepki aldı. Modeli birden ayağa kalkarak makası aldı ve Hasan’ın saçlarını kesti.

Programdan Melek’e sürpriz yapıldı ve Melek göz yaşlarına hakim olamadı.

28 Kasım 2019 Perşembe Kuaförüm Sensin Birincisi!

Bir önceki gün 22 puan alarak Emine ve Burak ikilisi 27 Kasım Çarşamba günü birincisi olmuşlardı.

Bugünde puanlar verildi. Birinciler belirlendi. Hangi takımlar sevindi hangi takımlar üzüldü? Detaylar gelmeye devam ediyor..

28 Kasım 2019 Perşembe Kuaförüm Sensin Birincisi!

28 Kasım 2019 Perşembe günü en yüksek puanı alarak günün birincisi olmayı hak eden, Cuma gününe avantaj elde eden ve haftanın birincisi olabilmek, on bin Türk lirasını alabilmek için bir adım önde olan takım dakikalar içinde açıklanıyor.

Sevcan ve Melek ikilisi 25 puan alarak günü birinci tamamladılar.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.