28-29 Aralık O Ses Türkiye Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye Cumartesi ve Pazar günleri TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Milyonların takip ettiği O Ses Türkiye, bu akşam yayınlanmayacak mı? Yarışmanın seçmeleri devam ediyor. Jüriler takımlarını tamamlamak üzereler ancak hala takımlarında eksik olan sesleri arıyorlar. Cumartesi ve Pazar akşamlarının vazgeçilmezi O Ses Türkiye yarışması bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

28-29 Aralık O Ses Türkiye Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasında seçmeler devam ederken, dizinin bu akşamki fragmanı hala yayınlanmadı. O Ses Türkiye takipçileri yarışmanın bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak etmeye başladılar. Ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye bu hafta yok mu? Bu akşam O Ses Türkiye’nin yayınlanmayacağı söylentileri dolaşmaya başladı bile. Peki bu söylentilerin aslı var mı? Bu akşam O Ses Türkiye yok mu?

28-29 Aralık O Ses Türkiye Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Tv8 ekranlarında hafta sonları izleyici ile buluşan O Ses Türkiye yarışması Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geliyor. Jüri koltuğunda ise Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Hem Acun Ilıcalı hem de jüriler yarışmanın eğlenceli ve dolu dolu geçmesinde büyük paya sahipler.

Yayınlandığı her gün hem stüdyodaki seyircileri hem de ekran başındaki izleyicileri hem müziğe doyuran hem de oldukça eğlendiren O Ses Türkiye bu akşam neden yayınlanmıyor? O Ses Türkiye yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

28-29 Aralık O Ses Türkiye Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Tv8’in ilgiyle takip edilen yarışması O Ses Türkiye maalesef bu hafta yayınlanmayacak. Tv8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen bir diğer yarışma olan MasterChef’te bu hafta final haftası ve 29 Aralık Pazar günü Türkiye’nin MasterChef’i belli olacak. 28 Aralık Cumartesi günü Masterchef yarı finali, 29 Aralık Pazar günü ise MasterChef finali yayınlanacağı için bu hafta sonu O Ses Türkiye yayınlanmayacak. Peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

28-29 Aralık O Ses Türkiye Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

MasterChef hafta içi her gün yayınlanıyordu. 29 Aralık Pazar günü Masterchef finali olacağı için Tv8 kanalında hafta içinde akşam saatlerindeki boşluk O Ses Türkiye ile doldurulabilir. O Ses Türkiye’nin yeni bölümü ise yılbaşı gecesi Tv8 ekranlarında saat 19.30’da izleyiciler ile buluşacak.