27 Kasım İkimizin Yerine 446. Bölüm

27 Kasım İkimizin Yerine 446. Bölüm

Geçtiğimiz bölümlerde Anandinin babasın Kazanın bulaşıcı bir hastalığa yakalandığını hepimiz kanal 7 ekranlarından takip ettik. Bu Bölümde ise Anandi çocukları olacağını babasına söylemeye gider.

27 Kasım İkimizin Yerine 446. Bölüm

Anandi ve Shiv Khazaan ın yanına giderek bir torunu olacağını müjdelerler. Khazaan ise yanıma çok yaklaşmayın diyerek onları uyarır. Sebebi ise hastalığından dolayı onlara zarar gelebileceğinden korkmasıdır. Hatırlarsanız geçtiğimiz bölümlerde de sughanda Khazaanı hastalığından dolayı evde istememiş, hastanede kalması gerektiğini söylemişti. Khazaan bu durumdan oldukça rahatsız olmaya başladı. Hastalığının diğer insanlara zarar vermesinden korkuyor ve üzülüyordu.

27 Kasım İkimizin Yerine 446. Bölüm

Yoğun bakımda yatan Nirancan ziyaretine geldiklerinde bir anda nefesi kesilir. Oksijen maskesi ile hemen yardımcı olurlar. Nirancanın ölmesinden çok korkuyorlar. Bu nedenle endişe içindeler. Nandu bundan sonra Nirancana çok iyi davranacağını onu hiç üzmeyeceğini söyler.

27 Kasım İkimizin Yerine 446. Bölüm

Hamile olan Anandi otururken, suganda onun yanına giderek nasıl olduğunu sorar ve ona birşeyler ikram eder. Anandi bu ikramdan şüphe duyar  ve almakta çok tedirgin olur. Çünkü suganda daha önce anandiyi zehirlemeye kalkmıştı. Anandi de haklı olarak tedirgin olmuştur.

Anandi yemek yapar. Yemeklere babası için özellikle dikkat etmektedir. Ancak menekşiye verdiği yemekte menekli öksürmeye başlar. Yemeğin tadına baktığında aşırı baharatlı olduğunu farkeder ve bu konuda suhhandadan şüphelenir. Onun yaptığını düşünür.