27 Kasım 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Veliye Ne Oldu ?

Hafta içi her gün Show Tv ekranlarında yayınlanan, Kuaförüm Sensin yarışmasında heyecan durulmuyor. 26 Kasım 2019 salı günü yayınlanan bir sonraki gün fragmanında neler oluyor? Yarışmacıların Veli Emmi diye hitap ettikleri, Veli’nin başına ne geliyor? Kuaförüm Sensin Yarışması’nın en yaşlısı yarışmacısı olan ve hem izleyiciler hem de diğer yarışmacılar tarafından sevilen ve sayılan Veli Emmi’ye ne olduğunu merak ediyorsanız eğer tüm detaylar haberimizde.

27 Kasım 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Veliye Ne Oldu ?

Show Tv ekranlarının vazgeçilmezi olan ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen, Kuaförüm Sensin yarışmasında toplam sekiz yarışmacı yarışıyor. Bu sekiz yarışmacıdan dört tanesi kuaför ve diğer dördü de makyöz. Yarışmada toplam 4 takım bulunuyor. Her takımda bir kuaför ve bir makyöz bulunuyor. Yarışmanın sunucu Gözde Kansu, her gün yarışmacılara konsepti ve süreyi söylüyor. Belirlenen konseptlere göre verilen sürede önce saçlar yapılıyor daha sonra ise makyajlar yapılıyor.

27 Kasım 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Veliye Ne Oldu ?

Yarışmaya katılan modeller gönüllü olarak yarışmaya geliyorlar ve haftanın ilk günü bir takıma seçiliyorlar. Hangi takıma seçilirlerse eğer o takım beş gün boyunca modelinin saç ve makyajından sorumlu oluyor. Her günün sonunda yarışmacıların puanları belirleniyor. En yüksek puanı alan takım ise günün birincisi oluyor. Beş gün boyunca yarışan takımların beş günlük puanları toplanarak da haftanın birincisi belirleniyor. Her hafta en az puan alan takım ise yarışmaya veda ediyor.

27 Kasım 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Veliye Ne Oldu ?

Kuaförüm Sensin yarışması oldukça çekişmeli ilerliyor. Yarışmacılar gün boyunca aralarında atışıyorlar ve bazen bu atışmaların dozu yükselebiliyor. Birbirlerine karşı sinirlerine hakim olamayan yarışmacılar zaman zaman seslerini yükselterek rakiplerini bağırabiliyorlar. Bu gibi durumlarda yarışmanın sunucusu Gözde Kansu araya girerek ortamı yatıştırmaya çalışıyor.

Kuaförüm Sensin yarışmasında 27 Kasım 2019 Çarşamba günü yarışmanın yaşça en büyük ismi olan, yarışmacıların tabiriyle “Veli emmi”, baygınlık geçiriyor. Yere düşen yarışmacıyı yarışmanın jürisi Ayşegül Kartal, kaldırmaya çalışıyor ve ambulans çağırmalarını söylüyor. Daha sonra ayağa kalkan yarışmacı Veli’nin tansiyonunun düştüğü anlaşılıyor ve biraz dinlendikten sonra kendisine geliyor. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.