27 Kasım 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Birincisi !

Show Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen Kuaförüm Sensin yarışması, hafta içi her gün ekranlarda. İlgiyle takip edilen ve gündüz kuşağının eğlence dolu programında her gün en iyi saç ve makyajı yapan kişiler seçiliyor. Yarışmacılar rakip takımları puanlıyorlar. Yarışmacıların birbirlerine verdikleri puanlara, jürilerin yarışmacılara verdikleri puan eklenerek her gün, günün birincileri belirleniyor. Yarışmacılar ve jüriler yapılan saç ve makyajları, beş puan üzerinden değerlendiriyor. Yapılan değerlendirme sonucunda en yüksek puan alan takım o günün birincisi seçiliyor.

27 Kasım 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Birincisi !

Yarışmacılar günün birincisi olabilmek için kıyasıya mücadele ediyorlar. Zaman zaman gergin dakikalara da sahne olan yarışmada atışmalar hiç son bulmuyor. Verilen süre içerisinde saç ve makyajları yapmak durumunda olan yarışmacılar bazen arkadaşlarına laf yetiştirmekle uğraşırken işlerini dahi yetiştiremiyorlar. Belki de bu yarışmacıların birbirlerine kurduğu bir tuzak olabilir çünkü yarışmanın birincisi olabilmek için en iyi saç ve makyajı çıkarmak ve diğer arkadaşlarından daha iyi iş çıkarmak durumundalar.

Yarışmayı Gözde Kansu sunuyor. Yarışmanın jürileri ise Adnan Serter, Ayşegül Kartal ve Muammer Ketenci.

27 Kasım 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Birincisi !

Yarışma bugün oldukça heyecanlı ve gergin geçti. İlkönce belirlenen konsepte uygun olarak saçlar daha sonra ise makyajlar yapıldı. Yer yer atışmalarında yaşandığı bugün hiç istenmeyen de bir olay yaşandı. Yarışmanın yaşça en büyüğü olan Veli Bey, tansiyonu yükseldiği için bayıldı. Arkadaşlarının yardımıyla kaldırılan Veli’ye, sağlık ekipleri müdahale etti. Daha sonra yarışmaya geri dönen Veli, iyi olduğunu ve yüksek tansiyon hastası olduğu için bu durumun ayda üç dört kere olduğunu söyledi. Arkadaşlarını çok korkutan Veli, üzülmemelerini, iyi olduğunu söyledi. Bu durumun üzerine aralarındaki buzları eritmek isteyen yarışmacı Sevcan, kendisinin yaptığı kurabiyeyi Veli’ye verdi.

Günün sonunda puanlar verildi ve sıra puanların açıklanasına geldi. Detaylar gelmeye devam ediyor..

27 Kasım 2019 Çarşamba Kuaförüm Sensin Birincisi !

Yarışmacıların birbirlerine ve jürilerin yarışmacılara verdikleri puanlar sonucunda 27 Kasım 2019 Çarşamba günü yarışmada 22 puan alarak birinci olan takım Emine-Burak ikilisi oldu.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.