26 Kasım Salı Müge Anlı ile Tatlı Sert Mehmet Avcı’yı Bağ Evinde Kim Öldürdü?

  • 26 Kasım Salı Müge Anlı ile Tatlı Sert Mehmet Avcı’yı Bağ Evinde Kim Öldürdü?

Tüm detayları haberimizde aşağıdan takip edebilirsiniz.

26 Kasım Salı Müge Anlı ile Tatlı Sert Turgut Özyürek Öldürüldü mü?

Atv ekranlarınsa gündüz kuşağında seyirci ile buluşan Müge anlı ile tatlı sert programına Turgut Özyürek olayı damga vuruyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Turgut Özyürek’in öldürüldüğü açıklandı. Dün yayına bağlanan bir kadın izleyici kardeşi Hayrettin’in Necla Hanım ile ilişkisi olduğu ve zapt ettiğini söylemişti. Hayrettin’in 1986 doğumlu olduğunu ve Necla Hanım’ın Hayrettin konusunda çelişkili ifadeler verdiği ortaya çıkmıştı. Hayrettin’in bir aydır cep telefonu kullanmadığı araştıran Manisa Emniyeti dün akşam Hayrettin’i gözaltına aldığı ve cinayeti itiraf ettirdiği belirtildi.

26 Kasım Salı Müge Anlı ile Tatlı Sert Mehmet Avcı’yı Bağ Evinde Kim Öldürdü?

Bu cinayette katil kim acaba. Çok daha fazlası şimdi Müge Anlı ile Tatlı Sertte

Müge Anli ile Tatlı Sert programına Bağ Evinde işenen cinayeti kim işlediği soruları çok merak ediliyor. Bağ evindeki cinayeti kimin yaptığı konusunda Müge anlı programına araştırmalar sürüyor . 62 yaşındaki Mehmet Avcı cinayeti bir bağ evinde işlendi. Bağ evinde ki bu cinayeti, Avcı ailesini gündeme getirdi. Mehmet Avcı cinayetine köyedi dedikodular mı sebep oldu? Cinayeti Ahmet Özdem mi işledi. Ahmet bey köyde devletin görevlendirdiği bir bekçi. Ama henüz cinayet işleten belli olmadı. Ahmet bey birşeyler biliyor ama saklıyor mu?  Bekli Ahmet bey neden bildiklerini saklıyor. Bu işin içinde bazı menfaatler de olabilir.

26 Kasım Salı Müge Anlı ile Tatlı Sert Mehmet Avcı’yı Bağ Evinde Kim Öldürdü?

Mehmet Avcı cinayeti ile ilgili Peri’han adında bir kadın ismi de öne çıkıyor . Bu cinayetin altında yatan tüm Sebepleri, Peri’han denilen kadından öğrenebileceklerini düşünüyor Avcı ailesi. Belki de bu cinayet Peri’han işlemiş olabilir diyor.

Bağ Evinde Ahmet Cinayetini Kim İşledi?

Bekçi Ahmet bu cinayette olayları aydınlatacak tek kişi. Ama Bekçi Ahmet bu cinayette ya tek suçlu ya da cinayeti işleyen birilerine gebe. Çünkü çok çelişkili konuluyor ve birilerini koruyor malesef. Bakalım cinayet zanlısı kim çıkacak.

Tüm detayları sayfamızdan takip edebilirsiniz..

Yorumlarınızı bizim ile paylaşınız .