26 Kasım 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi Kim Oldu?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:30’da yayınlanan Kuaförüm Sensin Yarışması izleyicilere gündüz kuşağında eğlenceli dakikalar sunuyor. Kuaförüm Sensin yarışması, en doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyor. Her hafta 8 yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan Kuaförüm Sensin Yarışmasında toplam sekiz yarışmacı bulunuyor. Bu yarışmacıların dördü kuaför ve dördü de makyözden oluşuyor. Yarışmada her gün farklı konseptler ele alınıyor.

26 Kasım 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi Kim Oldu?

Kuaförüm Sensin yarışmasına her hafta dört model katılıyor. Kendi istekleriyle yarışmaya katılan modeller, ikili gruplar halinde yarışan ve toplam dört grup olan kuaför ve makyöz takımlarının modeli olarak seçiliyorlar. Kuaförüm Sensin yarışmasında, her gün farklı konseptler ele alınıyor. Yarışmaya katılan modellerin öncelikle kuaförler tarafından saçları yapılıyor. Günün konseptine uygun olarak yapılan saçlar tamamlandıktan sonra sıra modellerin makyajlarının yapılmasına geliyor. Makyajları da verilen süre içerisinde tamamlayan yarışmacılar için puanlama süreci başlıyor.

26 Kasım 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi Kim Oldu?

Kuaförüm Sensin’de her günün sonunda yarışmacılar birbirlerini puanlıyorlar. Yapılan puanlamalar sonucunda seçilecek olan günün birincisi için yarışmacılar beş üzerinden diğer yarışmacıları puanlıyorlar. Her gün farklı konseptlere yarışmacıların verdiği puanlar birincinin seçilmesinde elbette yeterli olmuyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında üç kişilik jüri bulunmakta. Jüri üyeleri Adnan SERTER, Muammer KETENCİ ve Ayşegül KARTAL’dır.  Her günün sonunda jüri üyeleri farklı konseptlere yönelik olarak yapılan çalışmaları puanlamaktadır.

Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jüri üyelerinin yarışmacılara verdikleri puanların toplamıyla günün birinci seçilmektedir. Beş günlük serüven boyunca yarışmacıların her gün aldıkları puanların toplamı da haftanın birincisini belirlemektedir.

26 Kasım 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi Kim Oldu?

26 Kasım Salı günü Kuaförüm Sensin yarışmasında modellere “kına gecesi” konsepti uygulandı. Yarışmanın sunucusu Gözde Kansu, kına gecesi konseptinin saç kesimi için yarışmacılara yirmi beş dakika verildiğini duyurdu. Aynı konseptin makyaj kısmı için ise yarışmacılara otuz dakika verildi. Kına gecesi konseptine uygun olarak yapılan saç ve makyajlar sonucunda yarışmacılar birbirlerine puanlarını verdiler ve jürilerde yarışmacıların puanlarını verdi. Yarışmacıların aldıkları puanlar toplanarak günün birinci belirlendi.

26 Kasım 2019 Salı Kuaförüm Sensin Birincisi Kim Oldu?

26 Kasım Salı günü, Kuaförüm Sensin yarışmasında en yüksek puanı alarak 21 puanla birinci olan takım Veli-Neslihan ikilisi oldu.