25 Kasım Pazartesi Yemin 126. Bölüm Fragman

25 Kasım Pazartesi Yemin 126. Bölüm Fragman

Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi,seyircileri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Cemrenin yaptıkları bir bir ortaya dokulecekmi. Emirin artık gozu açılacak. Cavidan cemreyi korumak icin ne yalanlar uyduracak bakalim reyhan bu hayata daha ne kadar katlanacak görecrğiz.

25 Kasım Pazartesi Yemin 126. Bölüm Fragman

Cavidan cemreye butun zehirlerini akıtıyor. Reyhana karşı emir insanligini asla kaybetmeyecek. Babasının hatiri icin yapmis gibi gorunsede reyhani cok sevdigi acik acik belli.

Diğer tarafta Kemal  Narine ayrı ev acarak ne yapmaya calisiyor bekleyip göreceğiz.

Reyhan seferden ne istedi bakalim tek basina hic bir destegi yokken neler yapacak emir gercekleri ne zaman gorecek herkes hakketigi yere ne zaman gelecek yeminde birçok soru dolaşıyor diyebiliriz.

25 Kasım Pazartesi Yemin 126. Bölüm Fragman

Cavidan ne yapacak

Reyhanın mesaji onu tuzaga dusurecekmi reyhan dayisina yapilani bir an once ortaya cikarip emire anlatabilecekmi  bir yandanda emirle sunayi dusunuyorki anneleri babalarinin canina kastetmis olmasin diye dua ediyor iyilik melegi .

Cavidanin etekleri tutustu. Kendini kurtarmak icin neler yapacak. Reyhan onun suclu oldugunu kime nasil ispatlayacak yine kendi kendinemi ugrasip hic birsey yapamayacak yoksa artik hersey ortaya cikacakmi izlemeye devam ederek göreceğiz.