25 Kasım Pazartesi Gülşah’ın Esra Eroldan Son İsteği Ne?

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren hafta içi her gün izleyiciler tarafında sevilerek izlenen Esra Erol’da programında her geçen gün ilgi çekici olaylar yer almaya devam ediyor. Esra Erol’da programına 20 Kasım günü katılan Gülşah, evlilik dışı olan çocuklarını sattığı ortaya çıkmıştı. 20 Kasım günü, programda eşi Şaban’ın üzerine yürüyen Gülşah, eşine tükürmüştü. Para karşılığı çocuklarını sattığını kabul eden Gülşah’ın Esra Erol’dan son bir isteği var.

25 Kasım Pazartesi Gülşah’ın Esra Eroldan Son İsteği Ne?

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da programını izleyiciler ilgiyle takip ediyor. Yayınlandığı her gün birbirinden farklı olayların yer aldığı programda bazen boşanmalar olurken bazense boşanma arifesinde olan aileler uçurumun kıyısından döndürülüyor. Esra Erol, çaresiz kalmış, yardıma ihtiyacı olan birçok aileye yardım ediyor ve kimseye yüz çevirmiyor.

25 Kasım Pazartesi Gülşah’ın Esra Eroldan Son İsteği Ne?

Atv ekranlarının vazgeçilmezi olmaya başaran Esra Erol’da programına zaman zaman evlilik dışı olan çocuk sahibi kişilerde katılıyor. Evlilik dışı olan çocukların kimden olduğu, anne-babalarının kim olduğu programda bulunmaya çalışılıyor. Yapılan Dna testleri ile gerçek sonuçlar ortaya çıkarılıyor ve evlilik dışı olan çocukların anne-babaları bulunuyor. Bazen Dna testine dahi gerek kalmadan. programa telefonla bağlanan kişiler, tanıklar aracılığı ile evlilik dışı çocukların anne-babaları bulunabiliyor.

25 Kasım Pazartesi Gülşah’ın Esra Eroldan Son İsteği Ne?

Esra Erol’da programında son günlerde yer alan öyle birisi var ki, evlilik dışı olan çocuk konusunu daha farklı bir yere taşıdı. Eşine ihanet eden ve evlilik dışı çocuk sahibi olan Gülşah Hanım, eşine ihanet ettiği gibi, evlilik dışı olan çocuklarını da sattı. Gülşah Hanım, çocuklarını sattığını da kabul etti. 20 Kasım günü programa telefonla bağlanan Gülşah Hanım’ın görümcesi, Gülşah’ın çocuklarını satmayı düşündüğünü kendisine de söylediğini belirtti. Gülşah’ın kızının kendisine mesaj attığını ve annem beni evlendirmek istiyor dediğini telefonla bağlanan Nesibe Hanım söyledi.

25 Kasım Pazartesi Gülşah’ın Esra Eroldan Son İsteği Ne?

22 Kasım günü yayınlanan programda kızına seslenen Gülşah, kızını çok özlediğini söylemişti. Evlilik dışı ilişki yaşadığı Mustafa ile hala telefonla görüştüğünü de söyledi Gülşah. Programdaki seyircilerden birisine Mustafa’yı sevdiğini ve kocasından görmediği ilgiyi Mustafa’dan gördüğünü söyleyen Gülşah, ikizlerini almak istediğini ve kızı Gamze’yi çok özlediğini söyledi.

25 Kasım Pazartesi Gülşah’ın Esra Eroldan Son İsteği Ne?

Gülşah’ın Esra Erol’dan isteği ne olacak sorusuna ikizlerini almak diye cevap verebiliriz ancak en doğru cevabı programda Gülşah’ın ağzından duyacağız.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.