22 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Kim Birinci Oldu?

  1. 22 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Kim Birinci Oldu?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal topalla sofrada’da cuma günü haftanın finali yayınlanıyor. Gelinlerin ter döküp zamanla yarıştığı programda acımasız kayınvalideleri yorumları ile heyecanli ve stresli anlar yaşanıyor.

22 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Kim Birinci Oldu?

Bu günkü yarışan gelinimiz sunumlarıyla dikkat çekmeye çalışacak. Gelinimizin ana yemeği çok konuşulacak. Kayınvalideler farklı yemek çeşitlerine pek açık olmadığı için ağır yorumlar yapıyor.

22 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Kim Birinci Oldu?

Cuma günü yarışan gelinimiz Pınar’a kayınvalideler kaç puan verecek? Haftanın son puanlamasi yapıldı. Kayınvalideler tek tek puanlama yaptı. Kayınvalideler den İlknur hanım Pınar’a 6 puan veriyor, Derya hanım bütün yemekleri begenmesine rağmen 5 puan verdi, Şahhanim hanım 3 puan vererek şok etti herkesi, son puanı Gülcihan hanım verdi ve 5 puan veriyor. Pınar kayınvalide lerden toplamda 19 puan aldı.

Haftanın birinci belli oldu…

Bu haftanın birincisi büyük tartışmalar yaşanarak açıklanıyor. Ece ve kayınvalidesi büyük tartışma yaşadı. Gelin kayınvalide ilk defa küstü. Gelelim haftanın birincisine Zuhal topalla sofrada’da en yüksek puanla birinci olan yarışmacı Pınar oluyor. Yarışmada iki Pınar olduğu için hangi gün yarışmacı olduğunu belirtmek yetiyor. Pazartesi günü yarışan Pınar en yüksek puanla birinci oldu.

Teşekkürler.