2020 Yılbaşında Hangi Ünlü Ne Kadar Para Kazanacak? Nerede Sahne Alacaklar?

Her yılbaşında olduğu gibi bu senede gelenek değişmedi. Yılbaşında sahnede olacak ünlülerin kazanacakları paralar dudak uçuklattı. Her sene olduğu gibi bu sene de yılbaşında sahnede olacak isimlerden en çok parayı kazanacak olan isim Megastar Tarkan oldu. Yılbaşını sahnede karşılayacak olan ünlüler kendi eğlencelerini erteleyecekler ancak kazanacakları para yılbaşı eğlencesini aratmayacak kadar çok. Yılbaşını sahnede karşılayacak olan ünlüler kim ne kadar para kazanacaklar nerede sahne alacaklar, hepsi haberimizde.

2020 Yılbaşında Hangi Ünlü Ne Kadar Para Kazanacak? Nerede Sahne Alacaklar?

Yılbaşında kimileri evde kimileri dışarıda eğlenir ancak çoğu ünlü isim ise kendi eğlencelerini bir kenara bırakarak yılbaşında da şarkılarını söylerler. Bir çok mekanda bir çok farklı sanatçı konser vererek yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmez isimleri olurlar. Yılbaşında kazandıkları paralar ile uzunca bir süre gündemde olan sanatçılar bu sene de yılbaşı gecesi kazançları ile gündemden düşmeyecek gibi duruyorlar.

2020 Yılbaşında Hangi Ünlü Ne Kadar Para Kazanacak? Nerede Sahne Alacaklar?

2020 yılbaşı gecesi gelenek bozulmayacak ve yine en çok parayı megastar Tarkan kazanacak. Tarkan Kıbrıs’ta konser verecek ve karşılığında 2 milyon TL kazanacak. Kıbrıs’ta sahne alacak bir diğer isim olan Hadise ise yılbaşı gecesi 800 bin TL kazanacak. Hadise yılbaşını sahnede karşılayacak olan isimlerden en çok para kazanacaklar listesinde ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırada ise yine Kıbrıs’ta konser verecek olan Ebru Gündeş yer alıyor kazancı ise 600 bin TL olacak.