20 Kasım Çarşamba Sen Anlat Karadeniz Neden Yok

20 Kasım Çarşamba Sen Anlat Karadeniz Neden Yok?

Değerli takipçilerimiz bilindiği üzere bomba gibi bir giriş yapan Sen Anlat Karadeniz dizisi son zamanlara doğru Reyting oranlarında düşüş yaşadı. Bu nedenle inişli çıkışlı dönemler yaşayan Sen Anlat Karadeniz dizisi sona doğru yaklaştı.

20 Kasım Çarşamba Sen Anlat Karadeniz Neden Yok?

Çarşamba günlerinin vazgeçilmez dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul’un da son bulması ile birlikte Atv büyük bir adım attı be Kuruluş Osman dizisini yayınlama kararı aldı. Klasikleşen Çarşamba gününü de hali ile Kuruluş Osman’a ayırmak zorunda kaldı.

20 Kasım Çarşamba Sen Anlat Karadeniz Neden Yok?

Hem güldüren, hem ağlatan Sen Anlat Karadeniz dizisi ise 13 Kasım Çarşamba günü final yaparak yerini Kuruluş Osman dizisine bıraktı.

20 Kasım Çarşamba günü Kuruluş Osman ile karşılaşınca şaşırmayasınız. Sen anlat Karadeniz final yaparak yayın hayatına son verdi. Malum bu sektörler reklamdan para kazanıyor. Parayı, izlenmeyi hangi dizi daha çok getirir ise o dizi yayında kalır. Diğer diziler ise ekranlara veda eder. Başladığı hafta birdaha yayına konulmayan bir çok dizi geldi geçti. Sen Anlat Karadeniz’in güzel izleyici kitlesi de uzun süre diziyi takip etti. Artık Çarşamba günleri Kuruluş Osman dizisi sizlerle olacak. Kuruluş Osman ile ilgili tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Reytingleri alt üst edecek kuruluş Osman dizisi için sayılı günler kaldı. 2 fragman yayımlayan kuruluş Osman dizisi şimdiden dillere dolandı.

Bizi dinlediğiniz için teşekkür ediyoruz.