20 Kasım Çarşamba Kuruluş Osman Neler Oldu

20 Kasım Çarşamba Kuruluş Osman Neler Oldu?

Herkesin heyecanla beklediği Kuruluş Osman dizisi bu hafta başlıyor. Reyting rekorlarını alt üst edecek dizi yine çok konuşulacak. Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra heyecanla yeni çekilecek dizi beklenirken TRT 1 Diriliş Ertuğrul ile sonlandırdı. Atv ekranlarında seyircilerle buluşacak olan Kuruluş Osman dizisi Başrol oyuncusu, yakışıklı oyuncu Burak Özçivit. Yakışıklı oyuncu en son Kara Sevda Baba Ocağı gibi dizilerde boy gösterdi.

20 Kasım Çarşamba Kuruluş Osman Neler Oldu

Dünya tarafından takip edilen Diriliş Osmandan sonra, Kuruluş Osman dizisinin Reyting oranları oldukça merak ediliyor. Siz değerli takipçilerimiz ile sık sık paylaşacağımız dizilerden biri de Kuruluş Osman. Sabırsızlıkla beklenen Kuruluş Osman konsept olarak Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak görülüyor.

Yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatanın canlandırdığı Ertuğrul’dan sonra Kuruluş Osman’ı yakışıklı oyuncu Burak Özçivit canlandıracak.

20 Kasım Çarşamba Kuruluş Osman Neler Oldu?

Siz değerli takipçilerimizin sabırsızlıkla beklediği Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba sizlerle buluşacak. Dizi sonrasında olup bitenleri birlikte yorumlamak için sizi tekrardan internet sayfamıza bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz.