2 Aralık 2019 Pazartesi Kuaförüm Sensin Birincisi !

Show Tv’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de heyecan sürüyor. Hafta içi her gün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Kuaförüm Sensin yarışması izleyenlerini eğlendirmeye devam ediyor. Yarışmada hafta içi her gün yayınlanıyor ve her günün sonunda birinci olan takımlar belirleniyor. Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jürilerden aldıkları puanlara bakılarak Kuaförüm Sensin yarışmasında günün birinci olan takımları belirleniyor. 2 Aralık 2019 Pazartesi günü arkadaşlarından ve jürilerden en yüksek puanı alarak birinci olmayı başaran takım hangisi oldu dersiniz?

2 Aralık 2019 Pazartesi Kuaförüm Sensin Birincisi !

Dört kuaför ve dört makyözün yarıştığı yarışmada dört takım bulunuyor. Her takımda bir kuaför ve bir makyöz bulunuyor. Yarışmanın sunucusu Gözde Kansu, her gün yarışmacılara konsepti söylüyor ve belirlenen konsepte göre modellerin önce saçları daha sonra ise makyajları yapılıyor. Modeller yarışmaya kendi istekleri ile başvuru yaparak katılıyorlar. Pazartesi günleri ise kimin takımında olacakları belirleniyor ve hangi takıma seçilirlerse beş gün boyunca o takımın modeli olarak yarışmada kalıyorlar.

2 Aralık 2019 Pazartesi Kuaförüm Sensin Birincisi !

29 Kasım 2019 Cuma günü yarışmaya Emine-Burak ikilisi veda etmişti. Bu haftada yarışmadan iki isim ayrılacak. Hiçbir yarışmacı elenmek istemiyor. Tüm yarışmacılar günü birinci olarak tamamlamak istiyor. Bu pazartesi günü de birinci olmak isteyen takımlar arasında gergin dakikalar da yaşandı eğlenceli dakikalarda. Yarışmaya yeni katılan Taner’i, rüyasında gördüğü Raşit’e çok benzeten Neslihan’ın yaptıkları herkesi güldürdü. Yarışmacılardan Tevfik’in Melek’e verdiği hediye stüdyoda romantik anlar yaşanmasına sebep olmuştu.

2 Aralık 2019 Pazartesi Kuaförüm Sensin Birincisi !

Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jürilerden aldıkları puanlar sonucunda 2 Aralık 2019 Pazartesi günü yarışmada 18 puan alarak günün birincisi olan takım Sevcan-Melek ikilisi oldu. Hasan-Tevfik ikilisi 17, Sevcan-Melek ikilisi 14 ve Taner-Aslı ikilisi ise 13 puan aldılar.