2-9-16 Ocak Bir Zamanlar Çukurova Var Mı Yok mu? Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Atv ekranlarında Perşembe akşamları izleyicilerini ekranlara kilitleleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisi izleyicide adeta bağımlılık oluşturuyor. Usta oyuncu kadrosu ve senaryosu ile büyük kitlelerin ilgisini çeken Bir Zamanlar Çukurova 70’li yıllarda İstanbul da başlayan Adana da devam eden bir aşk hikayesini ve bu hikayede iki gencin yaşadıkları dramatik olayları konu alıyor.

Başrolerinde Başrollerinde (Hilal Altınbilek) Züleyha, (Murat Ünalmış) Demir ve (Uğur Güneş) Yılmaz, Hünkar Yaman (Vahide Perçin) Ve Ali Rahmet (Kerem Alışık) gibi isimlerin yer aldığı dizide sevdiğine kavuşamayıp hapse düşen ve idamla yargılanan Yılmaz afla tekrar geri döndüğü Adana da sevdiği karısı Züleyha’nın Demir ile evlendiğini görür. Züleyha Yılmaz idam edilmesin diye Demir ile evlenmiştir. Ancak Züleyha Yılmaz aşkı hiçbir zaman bitmeyecektir. Ki Yılmaz cezaevinde tanıştığı Ali Rahmet’in manevi oğlu olmuş ve Demirin karşısına iş adamı olarak çıkmıştır…

Hikaye böyle devam edi giderken Yılmaz doktor Şükran ile evlenir Ali Rahmet Hünkar Yaman ile küllenen aşkını yeniden yalşamaya başlar. Babasının katili Ali Rahmet ile annesinin  Hünkar Yamanın aşkını öğrenen Demir deliye döner ve annesini de konaktan kovarak eşyalarını yakar. Bunun üzerine Ali Rahmet Hünkar Yaman ile evlenmeye karar verir. Tam evlenecekleri sırada Züleyha Ali Rahmet’e Hünkar Yaman’ın yalanlarını anlatır ve Ali Rahmet evlilikten vaz geçer.

Yeni bölümlerinin merakla beklendiği Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2-9 Ocak tarihlerinde yeni bölüm yayınlamadı. İzleyicler 2 Ocak Yeni Bölüm Fragmanı yayınlanmayınca Bir Zamanlar Çukurova 2 Ocakta yayınlanacak mı? 9 Ocak Bir Zamanlar Çukurova Fragmanı yayınlandı mı? Yeni fragman neden yayınanmadı? Yeni bölüm ne zaman? gibi sorular sormaya başladı. 9 Ocak 2020 tarihinde de yayınlanmayınca yeni bölüm için sabırlar tükenmeye başladı.

Peki Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ne zaman 16 ocakta Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm yayınlanacak mı? Tüm bu soruların cevabını siler için araştırdık. Dizi takipçileri dikkat ettilerse Ocak ayının ilk 2 haftası hemen hemen tüm diziler yeni bölüm yayınlamıyorlar. Bunun nedeni de TV kanalları yeni yıl için reklam şirketleri ile reklam anlaşmaları yapıyorlar. Bu yüzden yeni bölümler yayına alınmıyor. Atv de genellikle bu reklam anlaşmaları uzun sürüyor. 16 ocak 2020 de yeni bölümün yayınlanması bekleniyor. Sizler Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanmaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.