2-6 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Kimler

2 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Yarışmacıları Kimler

2-6 Aralık Zuhal Topalla Yarışmacıları Kimler

Fox tv ekranlarında heyecanla takip ettiğimiz Zuhal Topalla Sofrada ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Sevilen program her hafta ilgi ile takip ediliyor. 5 kaynana 5 gelin ile birlikte Zuhal Hanımın sunucu jüriliğini yaptığı yarışma her hafta ilginç yarışmacılara şahit oluyor. Geçtiğimiz hanım da ilginç yarışmacılar ve ilginç kaynanalar ile karşılaştık. Zaten programda bunu istiyor. Ne kadar ilginç ve ilgi çeken yarışmacı var ise o kadar Reyting mantığı yani. Zuhal Topalın eğlenceli kişiliği de yarışmanın izlenmesine ayrıca sevep oluyor.

2 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Yarışmacıları Kimler

2-6 Aralık Zuhal Topalla Yarışmacıları Kimler

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında geçtiğimiz hafta Kaynana Cemile hanımın gelini Cemile Hanım birinciliği kazanıp 15 bin tl lik ödülü kazandılar. Geçen haftaya damga vuran kaynana ise Havva hanım oldu diyebiliriz. Havva hanım çok gergin ve laflarını çekmeyen bir yarışmacıydı. Havva hanım kaynanalar tarafından sevilmemiş olacak ki tüm kayınvalideler ona ve gelinine bilenmiş gibiydi. Bu yüzden tüm kayınvalideler 3 er puan vererek tepkilerini gösterdiler. Zuhal Hanım ise Havva hanımın gelinine 5 puan verdi. Bu sonuç ile Havva hanım ve gelini çağla haftanın sonuncusu oldular.

2 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Yarışmacıları Kimler

2-6 Aralık Zuhal Topalla Yarışmacıları Kimler

2 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla yarışmacıları da her hafta olduğu gibi yine çok renkli. Çok ilginç kayınvalideler ve gelinler ile karışılacak gibi Zuhal Hanım. Bakalım bu hafta neler yaşanacak programda. Şimdi Haftanın Gelin ve Kaynanalarını tanıyalım…

Pazartesi Günü Yarışmacısı

Meltem Kavas ve Kayınvalidesi Nigar Kavas Gelin Hanım 28 yaşında ve 2 çocuk annesi 6 yıllık evli telaşlı bir kadın. Memleketi Şile. Kayınvalide sessiz bir kadın. Oynamayı sever.

Salı günü yarışmacısı

Gelin Kumru Ünver Temurlek kayınvalide Melek Temurkek kumru 32 yaşında 11 yıllık evli ve 3 çocuk annesi kumru tam 40 kilo verdi. Tekvando ile uğraşıyor. Melek hanım ise çok sakin bir kadın doğrucu bir hanımefendi.

Çarşamba yarışmacısı

Gelin Buse çevik kayınvalide Bircan çevik Buse 27 yaşında 9 yıllık evli ve 3 çocuk annesi hamarat takıntılı ve biraz sakar kaynana rahat gezmek onun isi.

Perşembe yarışmacısı

Sultan elibol ve kezban elibol kaynana sultan 27 yaşında 5 yıllık evli ve 1 çocuğu var duygusal bir gelin ve Maraşlı kaynana makyaj yapmayı sever sinirlenince trip atar tokatlı

Cuma günü yarışmacısı

Gelin Şeydanır deniz kaynana zatiye deniz gelin 24 yaşında 3 yıllık evli 1 çocuk annesi menü ve sofrasına çok güveniyor kaynana zatiye organik dusgubu sakin bir kadın.

Bakalım yarışmayı kim kazanacak. Takipte kalın.