18 Kasım Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Pınar Kaç Puan Aldı

18 Kasım Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Pınar Kaç Puan Aldı?

18 Kasım Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Pınar Kaç Puan Aldı

Zuhal Topalla Sofrada 276.Bölüm Pazartesi günü gelini kaç puan aldı?
Fox TV sevilen programlarından Zuhal Topalla Sofrada yayınına devam ediyor. Reytinglerde çok iyi yerlerde olan programın 276. Bölümü bugün başladı (18 Kasım 2019)

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 11 Ekim Fox tv Zuhal Topal'la Sofrada birincisi hangi yarışmacı oldu
Haftanın ilk yarışmacısı Pınar. Enerjik ve hakkını savunan Pınar kayınvalidelerden hak ettiği puanı alamadı. Her hafta olduğu gibi yine strateji yapan kayınvalideler, iddialı yarışmacı pınara 4 puan bile verdiler. Zuhal hanımın 9 puan verdiği Pınar hanıma, diğer kayınvalidelerin puanları yuh! dedirtti.
Pınar hanıma ilk olarak Kiraz hanım puanını verdi. Kiraz hanım verdiği puan ile yuh dedirtti. Kiraz hanım, Pınar hanıma 4 puan verdi.


İkinci olarak puanını veren kayınvalide, Şahhanım oldu o da Pınar hanıma 5 puan verdi ve izleyicileri şaşırttı.
Derya ve Gülcihan hanım ise Pınar hanıma 6’şar puan verdi. Bu puanlar da yeterli değil. Ancak diğer kayınvalidelerin puanları ile karşılaştıracak olursak, bir nebze iyi diyebiliriz. Puanlamaların kısır geçeceği bir hafta izleyeceğiz gibi görünüyor. Ancak Zuhal hanımın dediği gibi her zaman hak eden kazanıyor. Zuhal hanım Pınar Hanımın yaptıklarını çok beğendi. Oldukça yüksek puan verdi. Hem zor bir menü, hem de başarılı bir menü diyerek programı sonlandırdı.
Eğlenceli geçecek olan yarışmada bu hafta birincisini sayfamızdan takip ederek öğrenebilirsiniz.
Pazartesi günü yarışmacısı Pınar hanım havuz gözlüğü be maske ile yemek yaparak dikkatleri üzerine çekti. Bu konu üzerinde oldukça keyifli sohbetler yaşandı. Pınar hanım oldukça lezzetli yemekler yaptı ve Zuhal hanımdan 9 puan aldı.
Bu haftanın iddialı yarışmacılarından biri olacak Pınar hanım ilk gündem 15 bin tl lik ödüle en yakın yarışmacı gibi görünüyor.
İddialı yarışmacı Pınar Zuhal hanımın puanı ile birlikte toplamda 30 puan aldı.
Önümüzdeki günlerde diğer gelinler neler yapacak hep birlikte takip ederek göreceğiz. Bizleri takip etmeye ve fikirlerinizi bizimle paylaşmaya devam ediniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler .