18-22 Kasım 2019 Yemekteyiz’in Yarışmacıları Kimler ?

12 Ekim 2008 tarihinden bu yana ekranlarda olan ve izleyicilerin severek izlediği Yemekteyiz’ de bu hafta da birbirinden farklı yarışmacılar yer almakta. Yemekler kadar yarışmacıların da boy gösterdiği Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacılarını gelin hep beraber tanıyalım.

Yemekteyiz 18-22 Kasım 2019

Ekranların sevilen yarışması Seda SAYAN ile Yemekteyiz ‘in 66.bölüm yarışmacıları belli oldu. İnsanların severek izlediği ve aynı zamanda farklı yemekler öğrendiği Yemekteyiz’in yarışmacıları da farklı şehirlerden gelmekte. Yörelere özgü yemeklerin de yapıldığı yarışmada haftanın ilk yarışmacısı Karadenizin incisi Trabzon şehrinden.

Trabzonlu yarışmacı Aysu Hanım Kimdir ?

Aysu Zehra KILIÇ Yemekteyiz 18-22 Kasım 2019

18-22 Kasım 2019 Yemekteyiz’in birinci gün yarışmacısı Aysu Zehra KILIÇ, 21 yaşında ve anaokulu öğretmeni. Aslen Trabzonlu olan yarışmacı dans etmeyi de çok seviyor.

Öğretmen yarışmacı Aysu Hanım kaç puan aldı ?

18-22 Kasım birinci gün yarışmacısı Aysu Hanım arkadaşlarına domates çorbası, ıspanaklı lazanya, dereotlu cevizli salata, beef stroganoff, pirinç pilavı ve brownie hazırladı.

Dereotlu Cevizli Salata

22 Kasım Cuma günü birincinin belli olacağı yarışmada Aysu Hanım, arkadaşlarından toplam 9 puan alarak gününü tamamladı.

Yemekteyizin bu haftaki diğer yarışmacıları Kazım KARATAŞ, Cengiz BUDAK, Fadime AYDIN ve Esma UZUN ilk gün yarışmacısı olan Aysu Hanım’ ın yemeklerinin özellikle isimlerini çok farklı buldular ve eleştirdiler.

Yemekteyizde yarın yarışacak olan Kazım KARATAŞ, Sivaslı ve dövme sektörü ile uğraşmakta.

Yemekteyizin üçüncü gün yarışmacısı Muşlu Cengiz Bey, ses sanatçısı. Hem şarkı söylerim hem yemeğimi yaparım diyerek iddiasını ortaya koydu.

Yemekteyiz Cengiz BUDAK kimdir ?

Yemekteyizin Sinoplu Yarışmacısı Fadime Hanım Perşembe günü yemeklerini yapacak.

Haftanın finali Esma Hanımın evinde yapılacak.